קורס מזכירות רפואית

התקדמות מערכות הבריאות הפרטיות והציבוריות בישראל יוצרת ביקוש לאנשי מקצוע בתחום מערכות הבריאות הכוונה היא לאנשי המקצוע והשירות ההיקפיים המאפשרים את אספקת השירות למטופלים. קורס מזכירות רפואית מכשיר את העובד למשימה השובה מאוד בשרשרת השירות הרפואי, תפקידה של מזכירות רפואית הינה לנהל את המערכת ולקדם תהליכים רבים וכך למנוע תקלות בתהליך קליטת הלקוחות למערכת הבריאות הציבורית והפרטית, למעשה המזכירה הרפואית מנהלת בפועל את האדמיניסטרציה והיבטים תפעוליים אחרים במרפאות, במחלקות, ביחידות רפואיות ועוד.
תפקידה של מזכירות הנו אחד התפקידים המורכבים והמרכזיים בכל ארגון, מזכירה מהווה חוליה מרכזית המקשרת בין כל הפונקציות בארגון ומחוצה לו. מזכירה רפואית צריכה הכשרה מקצועיות זהה. בנוסף להכשרה של מזכירה המנהלת מערכת משרד לכל דבר, מזכירה רפואית צריכה גם הבנה רפואית וניהול משרד רפואי המתנהל קצת אחרת ממשרד רגיל במסגרת תפקידה קבלת קהל -פציינטים תיוק רפואי הבנת אנטומיה של הגוף ועוד.

12 שנות לימוד

מדעי הרפואה

  • אנטומיה, פיזולוגיה ופתולוגיה.
  • סודיות ואתיקה מקצועית.
  • רשומות ומונחים רפואיים.
  • מיומנות ארגון וניהול במערכות הבריאות.
  • מנהל – תכתובת עסקית ומנהלית
  • אנגלית רפואית
  • סדנאות לשיפור מיומנויות עבודת המזכירה
  • מיומנויות מחשב:
  • Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet
  •  

זכאות לתעודת גמר " מזכירה רפואית" לעומדים בדרישות הקורס מטעם משרד הכלכלה (תמ"ת)

קורס מזכירה רפואית יעניק למשתתפיו מקצוע נדרש. וזאת מדוע? לאורך השנים האחרונות, אנו רואים כיצד המערכת הרפואית של ישראל הולכת ומתפתחת, כאשר הדרישה לצוות רפואי ואדמיניסטרטיבי כאחד צובר תאוצה. כדי לעמוד בדרישות אלו ואחרות, ובעיקר – להעניק שירות איכותי למטופלים, מכללת אינטלקט אקדמון – המכללה להכשרה מקצועית מציעה קורס מזכירות רפואית; הכשרה מקיפה ואיכותית אותה מעבירים מיטב המרצים. מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ.

מערכת הבריאות הציבורית והפרטית בישראל הולכת ומשתכללת. למה הכוונה? החל מצוות הרופאים, האחיות, העובדים הסוציאליים לצד עובדי המנהלה החשובים – כל עובדת ועובדת בתחום הרפואה בארץ תורם את חלקו למאמץ המשותף. במילים אחרות, בזכות כל אחד מעובדים אלו, אנו, האזרחים, זוכים לטיפול חיוני ומציל חיים. חלק אינטגרלי מצוות זה הינה המזכירה הרפואית; עובדת אדמיניסטרטיבית המייעלת את המערכת בה היא פועלת – בין אם מדובר במשרד פרטי של רופא או בית חולים גדול.

כאמור, עיסוקה של המזכירה הרפואית הינו מורכב ומגוון ביותר: החל מיכולת התנהלות מרשימה מול הלקוחות והמטופלים, הבנה במושגי יסוד ברפואה, כמו גם פרוצדורות מנהלתיות שונות – כדי לעסוק בתפקיד זה יש לעבור הכשרה מקצועית. מקצוע זה מסקרן אתכם? מוזמנים להתעניין בקורס מזכירה רפואית אותה מציעה מכללת אינטלקט אקדמון. כדי להתקבל לקורס אותו המכללה מציעה, על המועמדים להחזיק בתעודת 12 שנות לימוד.

מה קורס זה כולל? את תחומי הלימוד הבאים: אנטומיה ופיזיולוגיה, ניהול המידע הרפואי, תכתובת נאותה ויצירת מסמכי עבודה, ניהול מערכת הבריאות לצד ניהול ועריכת גיליונות אלקטרוניים. במקביל לכך, וכדי לעמוד בתנאי הזכאות לתעודה, על המשתתפים להיות נוכחים ב-85% מהשיעורים.

חשיבותה של המזכירה הרפואית היא עיצומה, שכן היא מהווה החוליה המקשרת בין מגוון רחב של מחלקות. בשל כך, ובכדי שגם אתם תוכלו לעסוק בתפקיד משמעותי זה, יש לעבור את ההכשרה המקיפה אותה מציעה מכללת אינטלקט אקדמון; המכללה בעלת המוניטין הגבוה ביותר בצפון הארץ המציעה מגוון מסלולי הכשרה מרשימים.

מלאו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן