קורס שיווק וקידום באינטרנט SEO

קורס שיווק וקידום באינטרנט SEO

קורס שיווק וקידום באינטרנט SEO

ADCD קורס מפתחי אפליקציות Android לבעלי רקע

תאור קורס קידום ושיווק באינטרנט SEO
בשנים האחרונות אתרי אינטרנט עברו שינוי מהותי בארכיטקטורה שלהם ובמורכבותם,מאתרי תדמית סטטיים כחלונות ראווה של החברות ברשת האינטרנט למערכות חכמות בעלות אפשריות מרובות כגון ניהול תוכן , ממשק לקוחות פעיל ועוד. על מפתחי אתרים להיות בעלי יכולות מקצועיות בתכנות אתרים מרוכבים אלו ע"י שפות תכנות שונות כגון html , css , php ,javascript, mysql ועוד. על המפתח להתחשב בעיצוב ממשקי האתר ובקידומו במנועי החיפוש עוד במהלך בנייתו מה שיוביל לאתר חכם מעוצב ומתקדם.

תאור הקורס
קורס קידום אתרים יקנה לך ידע נרחב, כלים מקצועיים מתקדמים והיכרות מעשית

SEO- Search Engine Optimization
SMO- Social Media Optimization
SEM – Search engine marketing

כיום, שיווק במנועי חיפוש ובפרט קידום אתרים בתוצאות החיפוש האורגניות, נחשב לאחד מאפיקי השיווק המובילים באינטרנט. זאת, בשל יתרונותיו הייחודיים (פנייה לקהל יעד שמראש וביוזמתו מחפש את המוצר או השירות של המשווק), עולם האפשרויות העשיר והיכולת לייצר החזר השקעה אופטימאלי בכל תחום. לא לחינם, מרבית הארגונים שפועלים בזירות תחרותיות מכירים בכך שנוכחות בתוצאות החיפוש של Google ושל מנועי החיפוש האחרים היא הכרח. בין אם אתם מעוניינים לעסוק בתחום כשכירים בחברה המספקת שירותי SEO ,להציע שירותי קידום אתרים ללקוחות בתחומים שונים או לקדם מיזם אינטרנטי עצמאי – קורס SEO זה יספק לכם את כל הכלים הדרושים להצלחה בתחום, בגישה הנכונה והיעילה ביותר, בדגש על שילוב בין תכנים עיוניים ופרקטיקה. במסגרת לימודי קורס קידום אתרים תוכלו להכיר וללמוד מניסיונה העשיר ושיטות העבודה המדויקות של חברת גביש פתרונות אינטרנט.

היקף הקורס
120 שעות

אוכלוסיית יעד / קהל יעד
המודל העסקי של קורס SEO מתאים לקהל יעד של: אנשי שיווק, פרסום, תוכן, מערכות מידע, מרקום, בעלי אתרים, מנהלי אתרים, בוני אתרים. המודל המקצועי של הקורס מתאים לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום באופן מקצועי.

תנאי קבלה
פגישת ייעוץ
הגשת קורות חיים
מבחן התאמה בהתאם לפגישת ייעוץ

דרישות קדם
היכרות טובה עם רשת האינטרנט
לא נדרש ידע קודם ב – HTML
ידע בסיסי בהפעלת מחשב

זכאות לתעודת גמר
לעומדים בדרישות הקורס תינתן תעודה מטעם אינטלקט אקדמון