קצת על מכללת אינטלקט אקדמון

קצת על מכללת אינטלקט אקדמון

קצת על מכללת אינטלקט אקדמון

  • מי אנחנו ?

מכללת אינטלקט אקדמון, הינה מכללה העוסקת בהכשרה והסמכה מקצועית בהתאם לצורכי המשק והתעשייה הישראלית.

  • למה אנחנו ?

המכללה בעלת מוניטין וניסיון של למעלה מ – 18 שנים. מעבר לניסיון המקצועי הרבה שצברנוֿ, הכשרנו למעגל העבודה אלפי בוגרים במקצועות השונים. אנו דואגים לחדש ולהתחדש בהתאם להתפתחות הטכנולוגית והתרבותית, אשר להן יש השפעה רבה על המשק הישראלי.

  • תחומי ההתמחות שלנו:

חשוב לנו לתת מענה לקהל יעד נרחב בין אם הוא פרטי או ציבורי ואף למטרת הסבה מקצועית, לכן, אנו מכשירים למגוון רחב של מקצועות מתחום המחשבים ומערכות מידע, אלקטרוניקה, אדמיניסטרציה, תעשייה, מזכירות רפואית, הנהלת חשבונות, חשבי שכר ועוד, דרך מנהלי עבודה בבניין ועד תחום גמולי ההשתלמות לרבות השלטון המקומי.

  • מהו החזון שלנו ?

מאז 1997, מכללת אינטלקט אקדמון חרטה על דיגלה את ערך המקצועיות לצד הניסיון והמוניטין בהם זכינו, והחשיבות של השירות האישי שניתן לאורך כל הדרך החל משיחת הייעוץ הראשונה ועד לקבלת ההכשרה וההסמכה. אנו משלבים כלים טכנולוגיים, הסמכות ממשלתיות ומקצועיות ומגייסים לשורותינו את המרצים המובילים והמקצועיים ביותר בתחום על מנת לקיים ערכי יסוד אלה.

  • מהו הערך המוסף שלנו ?

יתרונם הגדול של חטיבות ההכשרה וההסמכה במכללה הוא ביכולתם לזהות צרכים בעולם העבודה, בניסיונם הרב מול משרדים ממשלתיים, גופים ציבוריים, מוסדיים, גופים ולקוחות פרטיים והיכולת להוביל פרוייקטים המשלבים הכשרה והסבה מקצועית לצורך תעסוקה. המכללה מלווה את הלומדים לאורך כל מסלול הקריירה באמצעות קורסים והשתלמויות מקצועיות התורמים להתפתחות מקצועית ואישית.

 

מכללת אינטלקט אקדמון