קורס פקיד רישוי לענייני מכס יצוא + ייבוא

קורס פקיד רישוי לענייני מכס יצוא + ייבוא

גמול השתלמות במכללת אקדמון

מכללת אינטלקט אקדמון מזמינה אתכם להצטרף אל קורס פקיד רישוי מכס + ייבוא ייצוא, המקנה את ההסמכה והכלים הדרושים לפיקוח וטיפול במסחר בינלאומי המתקיים עם גורמים שונים ברחבי תבל. העומדים בדרישות האקדמיות וכן בבחינות ההסמכה מטעמו של אגף המע"מ והמכס, יזכו לעבוד בתחום מרתק ורחב יריעה אשר משכורת נאה בצידו.

 

מה לומדים בקורס?

כאמור, הקורס מכין את הלומדים לקראת הבחינות הרשמיות ובתוך כך מכשיר אותם לעבודה כפקידי רישוי במגוון גופים עסקיים, ציבוריים ומסחריים. מדובר בתפקיד אחראי ומאתגר החולש על קשרי מסחר חוץ עם גורמים עסקיים וממשלתיים שונים, ולפיכך הוא נפרש על פני שורה ארוכה של נושאים. לאורך 130 שעות אקדמיות מועבר בשיעורים פרונטאליים ובתרגולים מעשיים כל החומר הדרוש לתחילת עבודה ולעמידה בבחינות, לרבות כללי המכר, מבוא לסחר בינלאומי, תובלה יבשתית ואווירית, הובלה ימית, פקודות המכס, שטרי מטען ימיים, תעודות מקור והסכמי סחר. בנוסף, הקורס עוסק בדיני רישוי ייבוא וייצוא, מחסנים מורשים, חוקי מיסוי, תהליכי שחרור טובין מהמכס, משפט מסחרי, המרות מטבע, אמנות סחר בינלאומיות, הערכות טובין, תעריפים ועקרונות סיווג, חוק סוכני המכס, צווי ייצוא וייבוא, הסכמי סחר של מדינת ישראל, ועוד.

 

מי יכול להתקבל לקורס?

אל קורס פקיד רישוי לענייני מכס + ייבוא ייצוא יכולים להתקבל תושבי מדינת ישראל שגילם לפחות 18 שנים, ובידיהם תעודה המעידה על 12 שנות לימוד או יותר. כמו כן, נדרשת תעודת יושר ללא רישומים פליליים. מי שמתקבל לקורס ייקח חלק בשיעורים פרונטאליים ובתרגולים מעשיים הנפרשים על פני תקופה של  חצי שנה, ולאחר מכן יש לעבור בהצלחה את הבחינות מטעם אגף המע"מ והמכס. לאחר מעבר מוצלח של בחינות ההסמכה מתקבל רישיון "פקיד רישוי" מטעם האגף וניתן להתחיל להשתלב בשורה ארוכה של גופים עסקיים וציבוריים. יש לציין כי מדובר בתחום עיסוק בעל שכר התחלתי נאה אשר ממשיך לעלות לאורך השנים כתלות בהכשרות המשך, תנאי ההעסקה במקום העבודה, וכמובן לפי הניסיון והוותק.

 

למידע נוסף על קורס פקיד רישוי מכס ולביצוע הרשמות, התקשרו כעת למכללת אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.