קורס פקיד רישוי לענייני מכס במכללה רצינית וותיקה

קורס פקיד רישוי לענייני מכס במכללה רצינית וותיקה

פקיד-רישוי-לענייני-מכס+-ייבוא-ייצוא

כולנו יודעים שהעולם הופך במהירות לכפר גלובאלי קטן, אשר בו חברות מנהלות קשרים מעבר לים. לכך תורמת כמובן רשת האינטרנט אך גם אמנות מסחר חדשות הנחתמות מדי שנה, והתפתחות אפשרויות התובלה של מוצרים וסחורות בים, באוויר וביבשה. אין פלא איפה שישנה דרישה גוברת לבעלי מקצוע עם ידע הולם, הסמכה רשמית והכשרה מקיפה בתחום המכס. את ההכשרה מעניקה מכללת אינטלקט אקדמון במסגרת קורס ייעודי.

 

קריירה מעניינת ומתגמלת

העידן המודרני מציע שלל אפשרויות לרכישת ומכירת מוצרים וסחורות, לרבות קנייה און ליין, וזאת כאמור לצד הסכמי סחר בין מדינות שונות. בימים אלו גובר הביקוש לפקיד רישוי מכס מוסמך במגוון ארגונים וחברות במשק הישראלי. מדובר בבעל מקצוע שיכול להשתלב בתפקידים מעניינים ומתגמלים בחברות ציבוריות, עסקיות ומסחריות, כאשר הוא עובד מול גורמים ממשלתיים ועסקיים בישראל ומחוץ לגבולותיה. מדובר באפשרות ליצור קריירה מתגמלת ומעניינת מאוד המלווה במשכורות ותנאי העסקה נאים שהולכים ומשתפרים עם השנים. יש לציין כי לאורך הזמן פקיד רישוי מכס גם יכול להתקדם בארגונים השונים לתפקידים בכירים ומתגמלים עוד יותר.

 

מדובר בעבודה בה תעסוק בקשרי גומלין ומסחר בין יבואנים ויצואנים מהארץ ומחו"ל, תוך מתן ייצוג עבורם מול רשויות המיסים ורשות המכס בפרט. מטבע הדברים, התפקיד שתמלא ידרוש ממך להקפיד על מקצועיות גבוהה ואמינות מוחלטת, בין אם מדובר בהיבטים של גביית מיסים וכספים, ניהול אפקטיבי של ניירת בהתאם לתקנות, הובלה ושינוע חסכוני של סחורות ומוצרים, טיפול בהיבטי ביטוח ועוד. על מנת להשתלב בתחום חובה לעבור בחינות הסמכה ייעודיות של אגף המע"מ והמכס ברשות המיסים לצורך קבלת רישיון. אל הבחינה ניתן לגשת רק לאחר מעבר הקורס הרלוונטי כפי שמציעה מכללת אינטלקט אקדמון.

 

קורס רציני, מעניין ופותח דלתות

קורס פקיד רישוי לענייני מכס במכללת אינטלקט אקדמון, הינו קורס מעמיק ומרתק הנערך בתנאים מצוינים. תנאי הלימוד במכללה שלנו מבוססים על כיתות קטנות המאפשרות מתן יחס אישי מצד המרצה, כך שלא תפספס שום נקודה או תתעכב בגלל חומר שאתה מתקשה איתו. זוהי סיבה מרכזית לכך שהתלמידים במכללה שלנו נהנים מסיכוי גבוה יותר להצליח בבחינות של אגף המכס והמע"מ. סיבה נוספת היא כמובן המרצים המיומנים והמסורים שלנו, המביאים עימם ניסיון רב בתחום מקצועי זה ובהוראתו בפרט.

 

הלימודים עצמם נפרשים על פני 130 שעות אקדמיות לאורך ארבעה חודשים. השיעורים יעסקו בין היתר בפקודות מכס, הובלות יבשתיות, סחר בינלאומי, כללי מכר, הובלות ימיות והובלות אוויריות, הסכמי סחר, תעודות מקור, סיווג סחורות, שטרי מטען ימיים, משפט מסחרי, חוקי מיסוי ועוד.

 

יש לציין כי תנאי הקבלה לקורס אינם גבוהים במיוחד. אם יש לך ידע מוקדם בתחום, אין לך עבר פלילי, ויש לך 12 שנות לימוד, תוכל גם אתה להתקבל לקורס.

 

המעוניינים בפרטים נוספים אודות קורס פקיד רישוי לענייני מכס ייבוא ייצוא, מוזמנים לפנות כעת אל נציגי מכללת אינטלקט אקדמון ב- 9233*.