קורס פיתוח אפליקציות

קורס פיתוח אפליקציות

קורס פיתוח אפליקציות

בזכות קורס פיתוח אפליקציות תרכשו את מקצוע העתיד. מעבר לכך, תוכלו להשתלב בכל ארגון או חברה ולהתקדם במהרה בסולם התפקידים. עלה בראשכם רעיון לאפליקציה ומעוניינים להוציא אותה אל הפועל? מעוניינים להיכנס לעולם ההיי טק ולפתח אפליקציות למחייתכם? אתם מוזמנים ליצור קשר עם מכללת אינטלקט אקדמון. מכללה זו מציעה מגוון מסלולי הכשרה; מסלולי לימוד בהנחייתם של מיטב המוחות בארץ.

 

קורס פיתוח אפליקציות – להצטרף לעידן הטכנולוגי

העידן הטכנולוגי בו אנו חיים הינו מסעיר ביותר. במילים אחרות, ובשל הפיתוחים הרבים שנכנסו לחיינו לאורך השנים האחרונות, איכות חיינו השתפרה פלאים. עד כדי כך, שאיננו מסוגלים לדמיין את חיינו בלעדיהם. אחד מפיתוחים אלו הינו מכשיר הטלפון הנייד; מכשיר חכם ומתקדם באמצעותו אנו יכולים לבצע מגוון רחב של פעולות. כלומר, לצד הוצאת שיחות וקבלתן, כמו גם התכתבות עם קרובי המשפחה והחברים, ביכולתנו לבצע פעולות רבות המקלות על אורח חיינו ומייעלות אותו. כל מה שאנו צריכים לעשות הוא להוריד אפליקציה (או שתיים) למכשיר הטלפון החכם שלנו ולהיעזר ביישומון.

מעוניינים גם אתם לפתח את האפליקציה הבאה שתייעל את חייהם של מיליונים? השתתפות בקורס פיתוח אפליקציות הוא המסלול עבורכם. לאורך לימודים אלו תרכשו מיומנויות בתכנות בסיסי, עקרונות הפיתוח בסביבת עבודה של Apple עבור iOS, היכרות עם Android ועקרונות הפיתוח שלו, לצד נושאים רבים נוספים; תחומים אשר יעניקו לכם את הכלים לעבוד כמפתחי אפליקציות במגוון חברות היי טק ובתי תוכנה ברחבי הארץ.

מחזיקים בנטייה טכנית? גם אם אין לכם ברקע בפיתוח אך ברצונכם לעסוק במפתחי אפליקציות, כל שעליכם לעשות הוא להציג תעודת בגרות ולעבור מבחן התאמה לצורך קבלתכם למסלול לימוד זה.

 

להירשם ללימודים ולרכוש מקצוע

אין ספק שעולם המובייל חווה פריחה בשנים האחרונות; פריחה בזכותה אנו נהנים ממגוון שירותים מתקדמים. מעוניינים להצטרף לפריחה זו ולעסוק כמפתחי אפליקציות? אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ עם מכללת אינטלקט אקדמון, להתרשם ממסלולי הלימוד המרשימים שלנו ולבחור את מחזור הלימודים עם השעות הנוחות ביותר עבורכם.