קורס ניהול מלאי ורכש בצפון

קורס ניהול מלאי ורכש בצפון

ניהול מלאי ורכש

במכללת אינטלקט אקדמון ניתן לעבור ניתן לעבור קורס חשוב הפותח בפניכם את הדלת להתקדמות לעבר תפקידים אחראיים, מעניינים ומתגמלים יותר בארגון הקיים או בארגונים אחרים במשק. מדובר בקורס בפיקוח משרד הכלכלה הנפרש על פני 138 שעות אקדמיות ומיועד לכל מי שרואה את עתידו המקצועי בתחומי ניהול הרכש והמלאי.

 

המקום הנכון לעבור את הקורס

קורס ניהול מלאי ורכש מתקיים במכללת אינטלקט אקדמון, מכללה מובילה וותיקה הפועלת כבר קרוב לשני עשורים. לאורך השנים צברה המכללה מוניטין מצוין וזכתה לשבחים בקרב גורמים מקצועיים, ומצד עשרות אלפי סטודנטים שסיימו בה קשת רחבה של קורסים והכשרות מקצועיות. המכללה מקפידה להעמיד לרשות התלמידים את התנאים הטובים ביותר היוצרים סביבת לימוד אופטימאלית. כך לדוגמא, המכללה משקיעה בהבאת המרצים הטובים ביותר בתחומם ללא קשר למקום עבודתם הגיאוגרפי, ואינה חוסכת משאבים בנושא זה. כמו כן, המכללה מקפידה על יצירת קבוצות לימוד קטנות המאפשרות למרצה להכיר מקרוב כל תלמיד על נקודות הכוח והחולשה שלו, ובכך לקדם אותו אל התוצאות הטובות ביותר מבחינתו.

 

מעבר לכך, באינטלקט אקדמון דואגים שתוכניות הלימוד כולן יהיו עדכניות ועכשווית ובהתאמה לשינויים המתרחשים במשק. דברים אלו נכונים גם לגבי קורס ניהול מלאי ורכש העוסק בשורה ארוכה של נושאים, ביניהם טיפול במקורות רכש, מיומנויות ניהול, מבוא ללוגיסטיקה ורכש, ארגון וניהול, ניהול איכות, והיבטים משפטיים וכלכליים של תחום הרכש. בנוסף, השיעורים בקורס עוסקים בסביבת השוק, אתיקה ברכש, יחסים ארגוניים, אריזה ומשטוח, מדד ביצועים מרכזיים ברכש, שרשרת האספקה, הסכמים, רכש וסחר בינלאומי, ניהול משא ומתן, ועוד. יש לציין כי בקורס מושם דגש גם על יישומי המחשב והמערכות הלוגיסטיות המהווים חלק בלתי נפרד מעבודת מנהל המלאי והרכש, וכל תלמיד יידרש גם לפרויקט גמר הכולל יישום של התכנים שהועברו בקורס.

 

חשיבותו של הקורס

כידוע לניהול המלאי והרכש יש תפקיד מרכזי ואף מכריע בהצלחתם של ארגונים, והשפעה מהותית על הרווח הגולמי, התפעולי והנקי. זאת בנוסף לחשיבותו עבור עמידה בחזית הקדמה בשוק המסוים בו פועל הארגון, ומתן מענה אופטימאלי ומתקדם ללקוחות ולשותפים עסקיים שעימם הארגון עובד. קורס ניהול מלאי ורכש מאפשר לתלמיד להשתלב בצורה מוצלחת בענף המלאי והרכש ולהתקדם בו אל תפקידים מאתגרים ומתגמלים, תוך העלאת תרומה משמעותית לארגון המעסיק אותו.

 

הקורס מיועד לעובדי מחלקות רכש בארגונים תעשייתיים, יבואנים, חברות נותנות שירות, אנשי רכש ולוגיסטיקה המעוניינים להתעדכן בתחום הרכש והמלאי ולהרחיב את אופקיהם, וכן לאנשים המעוניינים לבצע הסבה מקצועית עקב הביקוש הרב לו זוכה התחום בשנים האחרונות. תנאי הקבלה כוללים תעודה של 12 שנות לימוד, ריאיון בוועדת קבלה ולעיתים גם מבחן התאמה שייקבע לפי פגישת ייעוץ.

 

המעוניינים בפרטים נוספים על הקורס ובביצוע הרשמה מוזמנים להתקשר אל מכללת אינטלקט אקדמון בטלפון *9223.