קורס ניהול מחסן ממוחשב בקריות

קורס ניהול מחסן ממוחשב בקריות

הימים שבהם עובדי מחסנים היו פועלים עם הזיכרון, הדף והעט בלבד – חלפו מזמן. כיום מחסנים בכל מגזרי המשק מבוססים על טכנולוגיות ותוכנות מתקדמות, על נהלי עבודה ברורים מבחינת בטיחות וגהות, ועל דרכי התנהלות יעילות וחסכוניות. אם הינך מחסנאי או מנהל לוגיסטי שטרם ביצע הכשרה מקצועית בניהול מחסנים, ומעוניין בפיתוח קריירה בתחום, הרי שתוכל להצטרף אל קורס ייעודי המועבר במכללת אינטלקט אקדמון.

 

מהו קורס למנהלי מחסנים?

קורס ניהול מחסן ממוחשב בקריות משלב בין תוכנית לימודים ייחודית המפוקחת על ידי משרד הכלכלה, ובין התמחות מעשית במערכת הנפוצה ביותר כיום לניהול מלאי – ERP-Priority. הקורס מועבר במכללת אינטלקט אקדמון שממוקמת בצומת קרית אתא, ונחשבת לאחד המוסדות האקדמיים הרציניים והמובילים באזור הצפון. במהלך 260 שעות אקדמיות ילמדו המשתתפים שורה ארוכה של נושאים אשר יכשירו אותם לעובדה בתור מנהלי מערך לוגיסטי במסגרות פרטיות, ציבוריות וממשלתיות. בין היתר, עם תום הקרוס יוכלו להשתלב בענפי האופנה, המזון, המסעדנות, תעשיות ביטחוניות ומגוון רחב של מחסנים ומפעלים מכל מגזרי המשק.

 

מה כולל הקורס?

קורס ניהול מחסן ממוחשב בקריות עוסק בין היתר בתחומי מערך האיכות במחסנים, עיתוד ועלויות מלאי, שרשרת האספקה, בקרה ניהולית, מודול מחסן ומלאי במערכת ERP-Priority, וכן בניהול מחסן ממוחשב על כל מרכיביו. בנוסף, הקורס שמועבר על ידי מרצים בעלי ניסיון עשיר עוסק במיומנויות ניהול, אנגלית למחסנאים, יסודות הארגון והניהול, בטיחות וגהות במחסנים, הכרת המחשב, הובלה וביטוח, ועוד. יש לציין כי במהלך הקורס מושם דגש נרחב על התנסות מעשית בתכני הלימוד, בין אם באמצעות סיורים במחסנים, או דרך פרויקט הגמר הממוחשב. מעבר לכך, על מנת להשלים את הדרישות האקדמיות הבוגרים יעברו מבחן פנימי של המכללה ומבחנים חיצוניים מטעם משרד הכלכלה, ויזכו לתעודת ניהול לוגיסטי, ולתעודה המסמיכה אותם לניהול מחסן ממוחשב מטעמו של משרד הכלכלה.

 

מכללה מובילה בצפון

מכללת אינטלקט אקדמון מקיימת מזה שנים שורה ארוכה של קורסים בתחומי הניהול, התוכנה והאדמיניסטרציה. מדובר בקורסים השמים דגש על דרישות השוק העדכניות, כאשר התלמידים זוכים לליווי אישי וקרוב החל משלב הייעוץ התעסוקתי ועד לפרויקט הגמר. על כן, מדובר בכתובת נכונה ומקצועית ביותר לכל מי שרוצה להתקדם לתפקידי מפתח בתחומי ניהול המחסנים והלוגיסטיקה.

 

לפרטים נוספים, פנו אל מכללת אינטלקט אקדמון ב- *9233