קורס טכנאי סלולר וטאבלט – כי הגיע הזמן להתקדם

קורס טכנאי סלולר וטאבלט – כי הגיע הזמן להתקדם

מרגיש שהגיע הזמן להתקדם? מחפש קורס מרתק בתחום עיסוק מבוקש, שגם יש בו הכנסה נאה ואפשרויות להתפתחות. יכול מאוד להיות שקורס טכנאי סלולר וטאבלט באינטלקט אקדמון יתאים לך.

 

למי זה מתאים?

אם ענית בחיוב על השאלות שלעיל זהו כבר צעד בכיוון הנכון. בנוסף, הקורס יכול להתאים לך אם יש לך זיקה ועניין בעולם הסלולרי והטכנולוגי של ימינו. למשל, אם אתה מתלהב ממכשירים ניידים שיוצאים לשוק והפיצ'רים שקיימים בהם, אם אתה קורא מפרטים של מכשירי סלולר למיניהם ויש לך עניין בהם, אם מעניין אותך מה יש בתוך הטלפון הסלולרי, אם חברים קוראים לך לפעמים כשדבר מה אינו כשורה עם הסלולרי שלהם, אם יש לך הבנה בסיסית ואינך נרתע מלנסות לפתור את התקלות. אם ענית לפחות על אחת השאלות האלו בחיוב, יכול מאוד להיות שתתאים לקורס טכנאי סלולר וטאבלט אצלנו, אשר יעזור לך לקחת משהו שמעניין אותך ושאתה אוהב לעשות, ולהפוך אותו למקצוע אמיתי, מבוקש ומכניס.

 

אכן, מקצוע מבוקש!

אם הגעת עד כאן אתה בוודאי מסכים איתנו שממש קשה לדמיין את החיים כיום בלי טלפונים ניידים בכלל, ובלי הסמארטפונים בפרט. כולנו משתמשים בהם כיום לצורך שיחות, משלוח הודעות, האזנה למוזיקה, קבלת מידע, עסקים, בילויים, רכישות, מציאת עסקים, צילום תמונות, צפייה בסרטים ועוד הרשימה ארוכה. וכל זה בתחום שעדיין נמצא בתחילת הדרך וללא ספק ימשיך לשלוט בזירה הבינלאומית והמקומית עוד שנים ארוכות.

 

ובתקופה כזו כשאיש (כמעט) לא יוצא מהבית בלי הסמאטרפון, וכשהחיים תלויים במידה רבה בתפקודו התקין, ברור שיש מקום חשוב ונכבד למי שיודע לתקן אותו – כלומר אתה! אין פלא שבכל שנה נפתחות לא מעט מעבדות סלולר המחפשות עובדים רציניים, מוכשרים, מוסמכים, בעלי ידע תיאורטי ומעשי. הביקוש הגובר מתבטא גם בתנאי ההעסקה הנוחים ומעבר לכך בקורס שלנו תקבל גם כלים לפתיחת מעבדה עצמאית משלך.

 

מיטב הציוד הטכנולוגי עומד לרשותך

אנו גאים לעמיד לרשותך את המעבדה המתקדמת מסוגה באזור הצפון, בה תשתתף בתוכנית הנפרשת על פני 244 שעות אקדמיות, ובסיומה תקבל את התעודה המבוקשת MDCT – level c-d ממשרד הכלכלה. מדובר בתוכנית שבנינו בקפידה על מנת שבתוך תקופה יחסית קצרה תרכוש את כל הידע המעשי הדרוש על מנת להשתלב בתחום, במעבדות הפזורות בכל רחבי ישראל, בדרגים א'-ד'. כאמור, תקבל גם מידע וכלים לפתיחת מעבדה עצמאית משלך אם תרצה בכך, החל במילוי טפסים, דרך בחירת מכשור מקצועי לעסק ועד לשירות הלקוחות.

 

לפרטים נוספים על קורס טכנאי סלולר וטאבלט במכללת אינטלקט אקדמון, לביצוע הרשמה ולבדיקת עמידה בתנאי הקבלה, התקשר עכשיו לטלפון *9233