קורס טכנאי סלולר וטאבלטים – העתיד נפתח

קורס טכנאי סלולר וטאבלטים – העתיד נפתח

טכנאי סלולר

אם התחום הסלולרי מעניין אתכם ואתם רוצים להשתלב בו כטכנאים או לפתוח מעבדה משלכם, כדאי מאוד לקחת קורס טכנאי סלולרי במכללת אינטלקט אקדמון. מדובר בקורס מעמיק ומעניין מאוד המעניק תעודת

MDCT Mobile Device Certified Technician – level c-d מטעם המכללה, שהינה מוכרת במדינות רבות ברחבי העולם.

 

מדוע כדאי לקחת את הקורס?

קורס טכנאי סלולר וטאבלטים במכללת אינטלקט אקדמון נפרש על פי 204 שעות אקדמיות, מתוכן 160 עוסקות בלימוד עיוני ובתרגולים מעשיים במעבדה מתקדמת, ו- 44 שעות נוספות עוסקות בתרגולי הלחמות אלקטרוניות. משתתפי ובוגרי הקורס נהנים ממספר יתרונות משמעותיים:

  • השתלבות מהירה בעבודה – התעודה שמתקבלת עם סיום הקורס מאפשרת לבוגרים להשתלב במגוון רחב של מעבדות פרטיות ושל ספקיות הסלולר הגדולות. כידוע, תחום הסלולר זוכה בשנים האחרונות לצמיחה עצומה המתבטאת בין היתר בפתיחה של מעבדות המשוועות לידיים עובדות ולאנשים בעלי הכשרה והסמכה הולמת. על כן, הבוגרים נהנים מאפשרות קלה ומהירה יחסית למציאת עבודה באזורים הסמוכים למקום מגוריהם.
  • בחזית הקדמה הטכנולוגית – הקורס שמקיימת מכללת אינטלקט אקדמון עוסק בתחומים העדכניים ביותר הנוגעים לסלולר וטאבלט, ובפרט למכשירי סמסונג ואייפון. יתר על כן, העבודה לאחר סיום הקורס מעמידה את הבוגר בחזית הקדמה הטכנולוגית ומאפשרת לו להרחיב את אופקיו ולהתמודד עם אתגרים מרתקים ומורכבים.
  • פתיחת מעבדה עצמאית – הקורס גם מקנה ידע וכלים להקמתה של מעבדה עצמאית עבור המעוניינים בכך. בין היתר, נלמדים במהלכו טיפול בלקוחות, טיפים לניהול עסק, קליטה של מכשירים, מכשור וציוד נדרש במעבדות, ועוד.
  • תנאים מעולים – מכללת אינטלקט אקדמון מקפידה להתחדש ולהתעדכן בכל השינויים והדרישות במשק ובכלל זה גם בעולם טכנאות הסלולר. המשתתפים זוכים להשתתף בתרגולים מעשיים במעבדה המתקדמת מסוגה בצפון ונהנים מהנחיה צמודה של מרצים בעלי ניסיון רב וידע פרקטי התורם למיצוי הפוטנציאל האישי של כל תלמיד.
  • עם הפנים לעתיד – אין ספק כי העולם הסלולרי מתפתח בצורה מרשימה ושהעתיד צופן לו גדולות ונצורות. על כן, מי שמסיים את הקורס זוכה למקצוע שאינו רק מבוקש בהווה אלא פותח את הדלת לפיתוח קריירה ארוכת טווח ומתגמלת.

 

המעוניינים במידע נוסף על קורס טכנאי סלולר ובביצוע הרשמה מוזמנים לפנות כעת אל מכללת אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.