קורס טכנאי סלולר בחיפה

קורס טכנאי סלולר בחיפה

טכנאי סלולר

באזור חיפה והקריות מתגוררים כשבע מאות אלף איש שרבים מהם מחזיקים במכשירים ניידים מסוגים שונים. כידוע, מכשירים אלו משרתים את בעליהם למגוון רחב של צרכים, ולמעשה כיום כבר אי אפשר בלעדיהם. יחד עם זאת, הם גם נוטים להתקלקל בנסיבות שונות, נדרשים לתיקוני חומרה ולשדרוגים של תוכנה, כאשר את השירות ניתן לקבל במעבדות סלולר בערים וביישובים שונים בצפון. חשבון פשוט מראה כי ישנם מאות אלפי לקוחות פוטנציאליים למעבדות אלו באזור חיפה בלבד, וזוהי אחד הסיבות לכך שטכנאות הסלולר הפכה למקצוע כה מבוקש.

 

כיצד הופכים לטכנאי סלולר?

גם אם יש לך ידע גבוה מהממוצע בתחום, ידיים טובות וחיבה לטכנולוגיה מתקדמת, אין די בכך על מנת להפוך לטכנאי במעבדה ובוודאי שלא מספיק כדי להקים מעבדה משלך. השלב הראשון הוא לעבור בהצלחה קורס טכנאי סלולר בחיפה המוצע על ידי מוסדות אקדמיים מובילים. אחד הבולטים שבהם הוא מכללת אינטלקט אקדמון המציעה קורס טכנאי סלולר וטבלט שנחשב למתקדם מסוגו בישראל, ונפרש על פני 204 שעות אקדמיות. במכללה ממתינות לך עמדות עבודה אישיות שאין כדוגמתן באזור הצפון, תוכנית מסודרת ומקצועית ביותר.

 

קורס טכנאי סלולר – מה זה אומר?

מצד אחד, הקורס נפרש כאמור על פני 204 שעות אקדמיות בלבד, מה שאומר בפרק זמן קצר יחסית אפשר לרכוש מקצוע מבוקש ולהתחיל לעבוד במעבדה. מצד שני, הקורס עצמו יורד אל פרטי הפרטים של מכשירי הסלולר והטאבלט, ומתקדם באופן מסודר תוך ליווי אישי של התלמיד. לדוגמא, בתחילה לומדים בקורס על המבנה של מעבדת סלולר וכיצד מתבצעת העבודה בה, ולאחר מכן ממשיכים ללימוד שידור וקליטה, סוגי תמסורת והעברת אותות. עוד לומדים על מערכות אנדרואיד ואיוס וכיצד מבצעים בהן עדכונים, שחזורים, איפוסים והגדרות טכנאי מתקדמות. בהמשך רוכשים מיומנויות בהרכבה ופירוק של מכשירי סמסונג ואייפון, מכירים את כל מרכיביהם, ואף לומדים כיצד מלחימים רכיבים כמו סלילים, נגדים, שקעים, מיקרופונים וכבלים. כל זאת,  לצד מגוון רחב של נושאים נוספים, כולל ידע בהקמת מעבדת סלולר פרטית על הטיפול בלקוח, טפסים, וגם מכשירים וציוד נדרש.

 

לפרטים נוספים, פנו אל מכללת אינטלקט אקדמון ב- *9233