קורס חשב שכר בכיר – כי הגיע הזמן להתקדם

קורס חשב שכר בכיר – כי הגיע הזמן להתקדם

חשבי שכר

יש לך ידע וניסיון בתחומי הכספים, השכר או כוח האדם? הגעת למסקנה שזה הזמן שלך להתקדם? אם כן, קורס חשב שכר של אינטלקט אקדמון יסייע לך להשיג את המטרה, ובזמן קצר תוכל גם אתה לעבור את מבחני הלשכה. לאחר מכן הדרך פתוחה בפניך לעבר השלב הבא בקריירה מתגמלת ומעניינת יותר, ולעבר תפקידים בכירים בארגונך או בארגון חדש.

 

הקריירה עולה מדרגה

כאמור, סיום מוצלח של קורס חשבי שכר בכירים במכללת אינטלקט אקדמות יאפשר לך לקבל את התעודה הנכספת, ולהתקדם באופן מהיר יחסית אל תפקידים יותר בכיר ומתגמלים. חשבי שכר בכירים עומדים בצמתי הדרכים החשובות ביותר של ארגונים ומביאים ידע חיוני המסייע בקבלת החלטות עקרוניות ובהתוויית אסטרטגיות עסקיות ופיננסיות. עקב חשיבותם העצומה לארגון והידע החיוני שהם מחזיקים אודות החברה, גם תנאי ההעסקה של החשבים הבכירים נחשבים למצוינים. כך למשל, נתונים עדכניים מורים כי חשב שכר בכיר מקבל משכורת התחלתית של יותר מ- 12 אלף ₪ בחודש, ולכך מצטרפים כמובן תנאים נלווים מצוינים. כמובן, התנאים הולכים ומשתפרים עם השנים והניסיון, וככל שחשב השכר משתלב בהיבטים יותר מורכבים, רגישים ואסטרטגיים בחברה או בארגון המעסיקים אותו. לכן, הקורס פותח דלת להשתלבות בתפקידים מעניינים ביותר, לאחריות גדולה ולתגמול נאות בהתאם.

 

כמה מילים על הקורס

אמנם רכשת עם השנים ידע וניסיון בלתי מבוטלים, ויש מספר תפקידים שאליהם תוכל להתקדם גם ללא הכשרה נוספת. ואולם, קיימים תפקידים שאינם פתוחים בפניך ולו בשל הסיבה שהם מחייבים תעודת הסמכה מטעם לשכת רואי החשבון בישראל. חשב שכר בכיר הוא אחד מתפקידים אלו, וכדי להשיג את התעודה יש לסיים בהצלחה את הקורס שלנו ולעבור את הבחינות הרלוונטיות מטעם הלשכה.

 

הקורס עצמו אורך מאה וחמש עשרה  שעות אקדמיות, הנפרשות על פני תחומים רבים ורלוונטיים לעבודתך כחשב שכיר, כגון דיני עבודה, ביטוח פנסיוני, ביטוח לאומי, מערכות שכר ממוחשבות ומס הכנסה. ביחד איתך ילמדו בקורס אנשים רציניים ואיכותיים, ביניהם בעלי תפקידים בתחומי כוח האדם, השכר והכספים המשמשים בתור פקידי שכר וחשבי שכר כיום. השיעורים נערכים בכיתות קטנות ואינטימיות המאפשרות למרצים להעניק יחס אישי וקרוב לכל אחד מהתלמידים, ולפרוש בפניך ידע רב שנרכש לאורך שנים רבות של עבודה והוראה בתחום. במהלך הקורס תזכה להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלך באופן משמעותי, ולא פחות חשוב – תקבל את ההכנה הטובה ביותר לקראת הבחינות שעורכת לשכת רואי החשבון.

 

חשוב לציין כי הבוגרים של מכללת אינטלקט אקדמון נהנים מסיכויים גבוהים מאוד יחסית לממוצע בישראל, למעבר מוצלח של הבחינות, בין אם בזכות הליווי האישי, התוכנית המסודרת והרצינית שנערכת בפיקוח משרד הכלכלה, וכמובן הרמה הגבוהה של המרצים שנחשבים למובילים בתחומם בארץ.

 

לפרטים נוספים אודות הקורס ולביצוע הרשמה, התקשר אלינו בטלפון *9233.