קורס הנהלת חשבונות בחיפה

קורס הנהלת חשבונות בחיפה

אם אתם מתגוררים באזור חיפה והצפון, ומעוניינים להשתלב ולהתקדם בתחומי הנהלת החשבונות, הרי שפתוחות בפניכם מספר אפשרויות למעבר קורסים בתחום. לשם כך, עליכם לבחור במוסד אקדמי מוכר, ותיק ורציני המציע תוכניות עדכניות שתואמות לדרישות השוק ולתנאי משרד הכלכלה. מכללת אינטלקט אקדמון היא אחד המוסדות המוכרים באזור הצפון, הזוכה למוניטין מצוין בקרב גורמים מקצועיים, וכמובן על ידי אלפי בוגרים שכבר סיימו בהצלחה קורס הנהלת חשבונות בחיפה מסוג 1+2 וסוג 3.

 

למה הנהלת חשבונות באינטלקט אקדמון?

כאמור, מכללת אינטלקט אקדמון נמנית על המוסדות הוותיקים והמוערכים באזור הצפון בכלל, ובקריות בפרט. המכללה ששוכנת בצומת קריית אתא פועלת בהצלחה כבר למעלה משמונה עשרה שנים ומציעה קורסי סוג 1+2 ו- 3 המפוקחים על ידי משרד הכלכלה. בתוך כך, התלמידים והבוגרים של המכללה נהנים ממספר יתרונות משמעותיים:

  • מרצים מעולים – קורס הנהלת חשבונות במכללת אינטלקט אקדמון על ידי מרצים מנוסים ביותר. ניסיונם העשיר מתפרש הן על תחומי החשבונאות והן בהעברת הקורסים בצורה רעננה ומעניינת. בד בבד, תלמידיהם נהנים מכלים מעשיים שנרכשו לאורך שנות עבודה רבות, אשר לא פעם עושים את ההבדל בין ידע תיאורטי כללי ליכולת להתמודד באופן אפקטיבי עם אתגרי המקצוע.
  • יחס וליווי אישי – המכללה דוגלת במתן ליווי קרוב לכל תלמיד ותלמידה, הן מטעם המרצים והן מטעם הסגל האקדמי בכללותו. זאת, על מנת שכל אחד יוכל להביא לידי מימוש את כישוריו ואת הפוטנציאל שלו, ולצלוח את המטלות האקדמיות על הצד הטוב ביותר.
  • התאמה לשוק העבודה – אחד הדגשים המרכזיים במכללת אינטלקט אקדמון הוא הכשרת בוגרים מיומנים, אשר כישוריהם מתאימים בדיוק לתנאי שוק העבודה המשתנים. זאת, החל בפן הטכנולוגי ותוכנות הנהלת החשבונות, ועד לתמורות בדרישות העדכניות ממנהלי חשבונות בימינו. בתוך כך, המכללה מקיימת שיתופי פעולה נרחבים ופוריים עם חברות השמה וכוח אדם, וכן עם חברות פרטיות וציבוריות מכל מגזרי המשק, מה שמקנה לבוגרים יתרון משמעותי במציאת עבודה לאחר לימודיהם.

 

הדרך נכונה לתעסוקה וקידום אישי

לאורך השנים הוציאה מכללת אינטלקט אקדמון אלפי בוגרים שזכו להצלחה כבר בתחילת דרכם בשוק העבודה, ולאחר מכן המשיכו להתקדם ולהתפתח בארגונים שונים. אם גם אתם רוצים לעלות על הדרך הבטוחה תוכלו לפנות אל נציגי המכללה, וגם אל היחידה לייעוץ תעסוקתי שתעזור לכם להבין איזהו המסלול המתאים לכם ביותר.

לפרטים נוספים, פנו אל מכללת אינטלקט אקדמון ב- *9233