קורס אסרטיביות – מתחילים להשיג את המטרות

קורס אסרטיביות – מתחילים להשיג את המטרות

אקדמון

ממלאים תפקיד ניהולי בארגון? יש לכם אינטראקציות רבות בסביבת העבודה? נדרשים למשא ומתן עם גורמים חיצוניים? רוצים לחוש בטוחים יותר בחיים האישיים והמקצועיים ולהשיג את מטרותיכם? אם כן, כדאי להצטרף לקורס אסרטיביות מטעמה של חטיבת גמול ההשתלמות במכללת אינטלקט אקדמון.

 

מה לומדים בקורס?

קורס אסרטיביות במכללת אינטלקט אקדמון נפרש על פני 40 שעות לימוד אקדמיות ומטרתו היא להכיר למשתתפים את הכלים הטובים ביותר לשימוש באסרטיביות למען השגת מטרות. מדובר בקורס מאתגר ומרתק המשלב שיעורים עיוניים, סימולציות, אמצעים אורקוליים והתערבויות מהשדה בדגש על מיומנויות, שיטות, עקרונות ומושגים להתערבות והערכה. בין היתר, במהלך הקורס ילמדו המשתתפים אודות הגדרותיה של אסרטיביות והבסיס התיאורטי שלה, סגנונות שונים של התנהלות אסרטיבית ומתי יש בה צורך, ומהו בעצם ניהול אסרטיבי. כמו כן, המשתתפים יתרגלו ויתנסו בטכניקות אסרטיביות שונות, לרבות במהלך משא ומתן, ויפתחו את מיומנויות התקשורת הבינאישית שלהם.

 

מדוע כדאי להצטרף לקורס?

יש החושבים שאסרטיביות, המכונה בעברית דעתנות, נדרשת בעיקר על ידי אנשים הממלאים תפקידי ניהול בארגונים וחברות, ולעיתים הדבר נכון. ואולם, כאשר מתבוננים על חיי היומיום ניתן לראות שכל אחד מאיתנו נדרש לאסרטיביות בהזדמנויות רבות, החל בהתנהלות המשפחתית והפיננסית בחיים האישיים, ועד להשגת מטרות במקום התעסוקה כגון העברת מסרים או שיפור תנאי השכר. על כן, הקדשת הזמן לשיפור האסרטיביות ולשימוש נכון בה יתרום רבות להגשמת היעדים בין אם מדובר בשיפור איכות החיים, בהתוויית וקידום מהלכים בארגון, ועד להשגת המרב ממשא ומתן מול שותפים, לקוחות, בנקים או כל גורם אחר. אין ספק שדברים אלו נכונים במיוחד למי שתפקידו המקצועי כולל אחריות על צוותי עובדים, או לכל הפחות התנהלות משותפת עימם. כידוע, אנשים רבים חשים שאינם מצליחים לבטא ולממש את רעיונותיהם, לא מפני שאינם מוצלחים אלא בגלל שחסרה להם הדרך להעברת המסר, לקידומו ולעמידה איתנה עליו. קורס אסרטיביות של מכללת אינטלקט אקדמון הוא הזדמנות נהדרת למלא את החסר, לשנות את ההרגשה ולצאת עם כלים שילוו אתכם לכל החיים.

 

למידע נוסף אודות קורס אסרטיביות וקורסים נוספים של חטיבת גמול השתלמות במכללת אינטלקט אקדמון, וכן לביצוע הרשמה וקבלת ייעוץ מקצועי, התקשרו כעת לטלפון *9233.