קורס אנגלית במכללת אינטלקט אקדמון

English Blue Random Borders - ללמוד אנגלית

אין ספק כי אנגלית היא השפה הבינלאומית אשר מאחדת את העולם העסקי, התרבותי, הפוליטי והחברתי. על כן, ישנה חשיבות עצומה ללימוד אנגלית החל מרמת הכתיבה ועד לשיחה וצפייה בתכנים, וזאת עבור כל מי שרוצה להתקדם בעולם העסקי, לצאת לפגישות בחו"ל או ליהנות מהמדיות השונות.

 

לדבר ולהבין אנגלית

כולנו למדנו אנגלית בבית הספר והגענו לרמה מסוימת של שליטה באנגלית. ואולם, כאשר אנו נוסעים לחו"ל, מתכתבים עם שותפים עסקיים או אפילו צופים בטלוויזיה – אין זה תמיד מספיק. בדיוק לשם כך נועד קורס אנגלית שיחות רמה ב' של מכללת אינטלקט אקדמון המיועד לזכאי גמול השתלמות. מדובר בקורס יסודי ומעמיק הנפרש על פני 80 שעות אקדמיות וכולל תרגולים וסימולציות מסוגים רבים אשר מטרתם היא להביא לשיפור מהותי בשליטה באנגלית ברבדים שונים. הרעיון שעומד מאחוריו הוא שכיום לא ניתן להסתדר באופן אפקטיבי ומצליח בעולם מבלי להבין היטב דוברי אנגלית, ומבלי שהאדם יכול לתקשר את מחשבותיו ורגשותיו באופן ברור. עוד ראוי לזכור שאם בעבר נחשבו גמגומים המשלבים בין עברית לאנגלית בתור פגם חביב, הרי שבעולם העסקי של ימינו הדבר נחשב לחוסר רצינות ולליקוי רציני.

 

כיצד משפרים את האנגלית בקורס?

לאור חשיבותה של האנגלית, במקרים רבים שליטה טובה בה מהווה תנאי בסיסי להתקדמות מקצועית ולכיבוש תפקידים אחראיים, מאתגרים ומתגמלים יותר במקום התעסוקה. קורס אנגלית שיחות רמה ב' משפר את האנגלית של המשתתפים במספר דרכים כגון שיחות ותרגול בזוגות ובקבוצות, קריאה של עיתונים באנגלית קלה להבנה, תרגול בכתב על ידי כתיבת קטעים, והרחבה של אוצר המילים דרך חידות, תשבצים וקריאה. בנוסף, המשתתפים צופים בקטעי טלוויזיה מרשתות בינלאומיות מובילות ומנתחים את הנאמר, מרחיבים את אוצר המילים בתחומי הפוליטיקה והגיאוגרפיה, כותבים סיטואציות שבהן נתקלו במהלך שהייה בחו"ל, מכירים ומתרגלים את נושא הזמנים ושימוש נכון בתאריך ושעה, ועוד.

 

כאמור, הקורס לוקח את השליטה באנגלית צעד חשוב וגדול קדימה, והופך אותה לכלי יישומי שישרת את המשתתפים בבית, בעבודה ובנסיעות לחו"ל. המעוניינים במידע נוסף אודות הקורס או בביצוע הרשמה מוזמנים ליצור קשר עם נציגי אינטלקט אקדמון ב- *9233.