קורסים מקצועיים ללא בגרות

קורסים מקצועיים ללא בגרות

קורסים מקצועיים ללא בגרות

קורסים מקצועיים ללא בגרות יפתחו את הדלת לעולם התעסוקה לאילו מבינכם המחזיקים ב-12 שנות לימוד בלבד. כיום, כבר ברור לכולם כי השכלה מעניקה לנו הרבה מעבר ללימוד תאוריות יבשות: היא מאפשרת לנו לרכוש מקצוע ולהתמודד על מגוון משרות בארגונים שונים. מעוניינים לעבוד בתפקיד אדמיניסטרטיבי?  מחזיקים בנטייה ריאלית? גם אם אין לכם בגרות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מכללת אינטלקט אקדמון ולשמוע על מגוון מסלולי הלימוד שהיא מציעה.

 

מגוון רחב של קורסים מקצועיים ללא בגרות

ידע הוא כוח – מדובר בביטוי מדויק ביותר. בשל כך, על ההשכלה להיות נגישה לכל אחד ואחת מאתנו – גם אם אנו לא מחזיקים בתעודת בגרות. למעשה, תעודת 12 שנות לימוד פותחת עבור רבים דלת אל המחר. מעוניינים להיכנס אל שוק העבודה? בין אם מדובר בקורס כזה או אחר, אתם מוזמנים להתרשם מאתר האינטרנט של מכללת אינטלקט אקדמון ולקבוע פגישת ייעוץ.

סיימתם 12 שנות לימוד? נבחן כעת חלק ממסלולי ההכשרה שאנו מציעים:

  1. קורס מזכירות רפואית – אחד התפקידים המשמעותיים ביותר במערכת הבריאות הציבורית הינו המזכירה הרפואית. וזאת בשל העובדה שהיא מעניקה מענה מקצועי למגוון גורמים בעת ובעונה אחת: החל מהצוות הרפואי ועד המטופלים ומשפחותיהם, כדי לעסוק בתחום זה, יש לעבור הכשרה מקיפה; קורס במהלכו המשתתפים ילמדו על אתיקה מקצועית וסודיות, ניהול מערכת הבריאות, אנטומיה ופיזיולוגיה ועוד מגוון נושאים מרתקים.
  2. קורס הנהלת חשבונות 1 ו-2 – עולם הפיננסים הינו עולם ומלואו, שכן הוא מושפע רבות מהשינויים המתרחשים בארץ וברחבי העולם. בשל כך, יותר ויותר חברות מחפשות אחר מנהלי חשבונות; מומחים אשר יסייעו בניהול הפעולות הכספיות, יגבו חובות לצד מטלות רבות אחרות. בהתאם לכך, על המשתתפים לעבור הכשרה במגוון נושאים כדוגמת חשבונאות פיננסית ותורת המסחר והמשק.

 

לרכוש ידע אצל המומחים

כדי לרכוש מקצוע לחיים, אין חובה להציג תעודת בגרות. סיימתם 12 שנות לימוד? גם אתם יכולים לפתח קריירה מרשימה. כל שעלייכם לעשות הוא לפנות אל מכללת אינטלקט אקדמון. אנו מציעים הכשרות בתחומים הבאים: מחשבים, אלקטרוניקה, מנהל אדמיניסטרציה ועוד. מעבר לכך, צוות המדריכים שלנו הינם המומחים בתחומם השמחים לחלוק מהידע שצברו. למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום.