פיתוח אפליקציות – העתיד אצלך בקצה האצבע

קיצורי מקשים במחשבים - טיפים

למרות שהאפליקציות נכנסו לחיינו לא מזמן כבר ממש קשה לדמיין את העולם בלעדיהן. האם חשבת פעם שגם האפליקציה שאתה הגית ותכננת תופיע על מיליוני סמארטפונים ברחבי העולם? כעת החלום יכול להפוך למציאות אם יש לך זיקה לעולם הטכני, ראש יצירתי ורעיונות טובים, והדרך מתחילה בקורס פיתוח אפליקציות.

 

קורס מתקדם ומרתק בחזית הקדמה הטכנולוגית

מכללת אינטלקט אקדמון מזמינה אותך להצטרף אל קורס פיתוח אפליקציות המועבר על ידי חטיבת המנהל וההייטק שלה. מדובר במכללה ותיקה ומובילה באזור הצפון אשר מקיימת קשרי עבודה עם חברות הייטק מהגדולות בעולם ומציעה לתלמידים מעבדות משוכללות ותנאים אופטימאליים למיצוי הפוטנציאל האישי. הקורס עצמו נפרש על פני 500 שעות לימוד ומתמקד בעקרונות הפיתוח של אנדרואיד ו- XCode4 ל- IOS. בתור תלמיד בקורס תזכה ליחס אישי ולליווי צמוד מטעם מרצה מנוסה ביותר, ותרכוש שליטה בשפת הפיתוח הייחדית ליישומי מובייל Objective-C. כמו כן, באמצעות ההנחיה הצמודה, השיעורים העיוניים וההתנסות המעשית תרכוש עקרונות חשובים בתחומי שמירת המידע, בניית ותפעול עסקים כמפתח, ניהול זיכרון, שימוש בחנות אפל ועוד כלים רבים המקנים לך יתרון משמעותי.

 

מדוע כדאי להתקבל לקורס פיתוח אפליקציות

ראשית, חשוב לדעת שעל מנת להתקבל לקורס יישומים למובייל במכללת אינטלקט אקדמון יש להציג תעודה המעידה על השכלה תיכונית מלאה ולעבור מבחן התאמה. מכאן והלאה פתוחה הדרך להשתתפות בקורס שמעניק לך מספר יתרונות משמעותיים:

  • תעודת הסמכה מבוקשת – עם סיום המטלות, הבחינות ופרויקט הגמר של הקורס תזכה לקבל את תעודה ההסמכה Device Certified Developer מטעם מכללת אינטלקט אקדמון. התעודה תאפשר לך להשתלב באחד התחומים שנהנים מצמיחה מהירה ביותר במשק הישראלי והעולמי בשנים האחרונות, על כל המשתמע מכך מבחינת ביקוש לידיים עובדות ולאנשים מוכשרים ובעלי מוטיבציה.
  • עניין ואתגר – אם אתה חולם לעמוד בחזית הקדמה הטכנולוגית הרי שקורס זה נועד בדיוק בשבילך. לאחר שתסיים אותו יהיו בידיך הכלים הנחוצים לפיתוח אפליקציות בסביבות אנדרואיד ואפל ותוכל ליישם את היצירתיות והמעוף שלך במקומות תעסוקה מגוונים. אין ספק שמדובר באחד התחומים המרתקים ביותר כיום במשק שבכל יום זוכה לשדרוגים ופיתוחים חדשים, כך שעומדת פניך דרך מרתקת במיוחדת.
  • כסף – לא צריך להתבייש ברצון להרוויח מהיצירתיות, הכישורים הטכניים והידע שלך, ואפילו להרוויח הרבה. מאחר שבתור מפתח יישומים למובייל אתה מחזיק במקצוע מבוקש מאוד הרי שהצעות העבודה מבטאות זאת עם משכורות מפתות וכן תנאים מצוינים לרבות רכב ממקום העבודה.

 

כל זאת, בקורס שנפרש על פני 500 שעות אקדמיות, אינו דורש ממך להציג ציון גבוה בפסיכומטרי או בבגרות ולא לוקח שלוש שנים כמו התואר הראשון. לקבלת פרטים נוספים והרשמה לקורס התקשר כעת למכללה בטלפון 9233*. נציגינו ישמחו לעמוד לרשותך בכל שאלה והתלבטות מקצועית.