סדנא להפגת מתחים – טובה לכולם!

mangep02

אם הינכם זכאים לגמול השתלמות ומחפשים סדנא שתעזור לכם בכל מישורי החיים, בוודאי תמצאו עניין בסדנא להפגת מתחים המועברת במכללת אינטלקט אקדמון. מדובר בסדנא שמקיימת חטיבת גמול ההשתלמות במכללה הוותיקה ועוסקת במגוון רחב של תחומים עם תרגולים בזמן אמת.

 

נושא חשוב ורלוונטי בכל עת

בעשורים האחרונים הופיעו מחקרים רבים שעסקו במתחים, לחצים והשפעתם על כל מישורי החיים החל במקום העבודה, דרך המשפחה והזוגיות, ועד לבריאות. כיום אין חולק על כך שמדובר במצבים נפשיים בלתי יעילים ובלתי בריאים, ושישנה חשיבות גדולה למציאת הפוגה באמצעות טכניקות שונות והיערכות נכונה. בדיוק למען מטרה זו נועדו סדנאות הפגת מתחים שמקיימת מכללת אינטלקט אקדמון, המקנות למשתתפים מיומנויות וכלים להתמודדות עם מתח נפשי.

 

אודות הסדנאות

הסדנאות שמועברות על ידי מרצים מנוסים ובעלי בקיאות מעמיקה בתחום מבוססות על שיעורים עיוניים וכן על ניתוח של אירועים בהשתפות התלמידים. בין היתר, במהלך הסדנאות מתוודעים המשתתפים להיבטים פיזיולוגיים של מתח נפשי, לומדים על תגובתם השונה למתחים של דפוסי אישיות מרכזיים, ועל הגורמים המאפיינים של מתחים באופן כללי. בנוסף, השיעורים עוסקים בתגובות פיזיולוגיות וקוגניטיביות בתור מנגנוני הגנה, בדרכים להתמודדות עם מתחים בטווח הקצר והארוך, וכן בעבודת צוות ושיתוף למניעתם של מתחים במקומות תעסוקה.

 

מדוע כדאי לקחת את הסדנא?

סדנת הפגת מתחים עשויה לתרום למשתתפים הממלאים תפקידים מגוונים בארגונים, ובפרט למי שעוסקים בכוח אדם ובמשאבי האנוש בארגון. יחד עם זאת, כל עובד ומנהל נתקל מדי יום באתגרים העלולים ליצור מתיחויות אישיות ובינאישיות, ולכן רכישת מיומנויות להתמודדות עם מתח יכולה לסייע לכל אדם באשר הוא. את הכלים הנלמדים ניתן ורצוי להביא למקום העבודה על מנת לתרום ליצירת סביבה רגועה, רגועה ויעילה יותר. מעבר לכך, המיומנויות הנרכשות בסדנא בהחלט יכולות ללוות את המשתתפים גם בחייהם הפרטיים, ולהשפיע לטובה על יחסיהם עם בני המשפחה ומכרים, כמו גם על ביצוע מטלות היומיום תוך שמירה על רגישה נפשית והבנה עצמית.

 

המעוניינים במידע נוסף אודות הסדנא וקורסי גמול השלמות אחרים במכללת אינטלקט אקדמון, מוזמנים להתקשר כעת לטלפון *9233.