מתקדמים עם קורס הנהלת חשבונות 1+2

מתקדמים עם קורס הנהלת חשבונות 1+2

הנהלת חשובנות

כולם יודעים שבשנים האחרונות נהנה תחום הפיננסים בישראל מצמיחה משמעותית, עובדה הניכרת בכל מגזרי המשק. על כן, גם הדרישה לאנשים מוכשרים, חרוצים ובעיקר בעלי הכשרה הולמת – עולה באופן מתמיד. אחת הדרכים הטובות ביותר לעלות על הגל הוא להצטרף אל קורס הנהלת חשבונות 1+2 של מכללת אינטלקט אקדמון.

 

לא פשוט למצוא עבודה, אבל בהחלט אפשרי

המשק הישראלי מאופיין בתחרות גדולה על משרות הנותנות תנאים סוציאליים טובים, משכורת מכובדת והעסקה לטווח ארוך. יחד עם זאת, לאור הדרישה הגבוהה למנהלי חשבונות ואנשי כספים בעסקים וארגונים מכל סדר גודל, מסיימי קורס הנהלת חשבונות נהנים מיתרון משמעותי. יתר על כן, מי שרוכש את הכלים הניתנים במסגרת הקורס פותח לעצמו אפשרות להשתלבות בתפקידים מאתגרים ומעניינים מאוד, אשר תגמול נאה בצידם. זאת, בין הוכיחו את עצמם לאורך זמן במקום התעסוקה או שהמשיכו להתמחויות גבוהות יותר, כמו למשל קורס הנהלת חשבונות סוג 3 או קורס חשבי שכר באינטלקט אקדמון.

 

האם אתם מתאימים?

קורס הנהלת חשבונות נפרש על פני 320 שעות ועוסק במגוון רחב של נושאים הדרושים לעבודה בתחום. על כן, ברור שדרישה בסיסית להשתלבות מוצלחת היא משיכה לעולם הפיננסי, לסדר ומספרים. אם תחומים אלו מעניינים אתכם הרי שכל שעליכם להציג הוא תעודת 12 שנות לימוד, וכמו כן תצטרכו לעבור ריאיון קבלה במכללה על מנת לוודא את התאמתכם. אם יש לכם תעודת 11 שנות לימוד ובגרות במתמטיקה של יחידה אחת לפחות, תוכלו גם כן להתקבל. מעבר לכך, כדאי שתשאלו את עצמכם האם קריירה בעולם הפיננסי מגרה את דמיונכם, שכן בקורס תרכשו את הכלים החשובים והבסיסיים ביותר להשתלבות והצלחה בתחום.

 

יתרונות הקורס

מלבד הדברים שעליהם כבר דיברנו, ישנם לא מעט יתרונות בהצטרפות לקורס במכללת אינטלקט אקדמון. ראשית, הלימודים נערכים באווירה תומכת ונעימה, בכיתות קטנות ועם ליווי אישי לכל תלמיד. שנית, המרצים של המכללה נבחרים בקפידה והינם בעלי ניסיון רב בתחומים הנלמדים. בנוסף, התוכנית של מכללת אינטלקט אקדמון עומדת בכל דרישות משרד הכלכלה ומי שמסיים אותה זוכה בתעודה המאפשרת תחילת עבודה.

 

לפרטים נוספים על הקורס ולביצוע הרשמה, התקשרו לנציגי אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.