מתקדמים אל קורס חשב שכר בכיר

מתקדמים אל קורס חשב שכר בכיר

קורס חשבי שכר

שואף להתקדם אל תפקידים בכירים יותר בארגונים? רוצה ליהנות משיפור בתנאי השכר וההעסקה, וגם מיותר סיפוק ואחריות במסגרת התפקיד. אם כן, אנו מזמינים אותך להירשם אל קורס חשבי שכר בכירים שאנו מקיימים במכללה, אשר נותן קרש קפיצה משמעותי לקידום הקריירה.

 

מה אתה מקבל בקורס?

חטיבת המנהל והטכנולוגיה במכללה שלנו מקפידה ליצור תוכניות לימוד עדכניות, המתייחסות אל התמורות, השינויים והצרכים החדשים במשק הישראלי, גם בכל הקשור להנהלת חשבונות וחשבות השכר. על כן, אנו מציעים קורס מקיף, רציני, יסודי ועדכני בתחום חשבות השכר, אשר עוסק במגוון רחב של תחומים. הקורס יעניק לך הבנה מעמיקה של תחום חשבות השכר, כולל כל הקשור למתן שירותים לעובדים בארגונים, וכן ייתן לך היכרות טובה עם טפסי מס הכנסה והביטוח הלאומי, וכלים להכנת משכורות הכוללים ידע מצוין על תלושי השכר.

 

זוהי כמובן רק סקירה קצרה על קצה המזלג. למעשה, קורס חשב שכר בכיר באינטלקט אקדמון לוקח את כל אחד מהתחומים הללו ומחלק אותם לתתי נושאים הנלמדים לעומק. כך למשל, בתחום מס ההכנסה יועברו שיעורים הקשורים בין היתר לשווי שימוש ברכב, ניכויים לשכיר, שיווי שימוש בטלפון, הכנסה חייבת, שווי נסיעות לחו"ל, שווי קופות גמל, ונקודות זיכוי לפי מגורים ביישובי פיתוח, עבודה במשמרות, מעמד אישי, מגזרים בצמיחה וכדומה. לעומת זאת בתחום הביטוח הלאומי יועברו בין היתר שיעורים בתחומים פגיעות בעבודה, לימודים, ביטוח זקנה, דמי לידה, דמי אבטלה, פריסות תשלומים נוספות, דמי הביטוח ותיאום הביטוח הלאומי, וכן הלאה.

 

יתרונות הקורס לבוגרים

בראש ובראשונה, הקורס מעניק לך את כל הכלים הדרושים להשתלבות מוצלחת ולעבודה מקצועית בתור חשב שכר. שנית, את הקורס מעבירים מרצים בעלי ניסיון רב הנמנים על המובילים בתחום, אשר מעמידים למענך ניסיון מעשי חשוב מאוד שנצבר בשנות עבודתם בארגונים מהמובילים בישראל. מכיוון שהלימודים נערכים בכיתות קטנות, אתה מקבל ליווי אישי מהמרצה שדואג לעזור לך בכל נקודה ולכך שתמצה את הפוטנציאל האישי ואת כל מה שיש לקורס להציע.

מעבר לכך, אחרי שתעמוד בכל מטלות הקורס והבחינות, תקבל תעודת לשב שכר בכיר מטעם לשכת רואי החשבון, מטעם משרד הכלכלה ומטעם מכללת אינטלקט אקדמון. מדובר בתעודה מבוקשת אשר פותחת דלתות אל מקצוע החשב למבוקש מאוד בארגונים וחברות מכל מגזרי המשק, לרבות ברשויות מקומיות, בתעשייה, במשרדי הממשלה, בחברות עסקיות ומסחריות, בתחומי האופנה, הבנייה ועוד הרשימה ארוכה. יש לציין כי חשבי השכר נהנים מתנאים טובים מאוד העשויים להגיע ל- 20 אלף שקלים בחודש ואף יותר מכך, כאשר עם השנים והניסיון התנאי עוד משתפרים.

 

למידע נוסף על קורס חשבי שכר בכירים ולביצוע הרשמה, התקשרו כעת לנציגי אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.