מכללה בחיפה המציעה מגוון מסלולי לימוד | מכללת אינטלקט אקדמון בצפון

מכללה בחיפה המציעה מגוון מסלולי לימוד

מכללה בחיפה

אינטלקט אקדמון הינה מכללה בחיפה המציעה מגוון מסלולי לימוד והכשרה מתקדמים. מעוניינים לעסוק כמפתחי אפליקציות? סיימת 12 שנות לימוד וברצונך לעבוד כמזכירה רפואית? עוסקים בארגון ציבורי ממשלתי ומעוניינים להשתתף בקורס לצורך גמול השתלמות? אתם מוזמנים לפנות אל מכללת אינטלקט אקדמון – המכללה להכשרה מקצועית. אנו משלבים היטב בין הכלים הטכנולוגיים, הסמכות הממשלתית וצוות ההוראה המוביל בתחומו.

 

רבים מאתנו חולמים לבנות קריירה מרשימה ומכובדת; עבודה אשר תהפוך לבית השני שלנו ותעלה חיוך על פנינו. לצורך הגשמת יעד זה, ראשית כל עלינו לרכוש את ההשכלה הרלוונטית. לאורך שלב זה, עלייכם לשאול את עצמכם שאלה חשובה ביותר: לאיזה תחום עיסוק אתם נמשכים? מדמיינים את עצמכם עובדים בתחום מסוים לאורך כל חייכם הבוגרים? בהתאם לתשובה זו, תוכלו לסנן את רשימת המקצועות ולחפש את מסלול הלימודים המתאים עבורכם.

בהתאם לתחום העיסוק המעניין אתכם, תמשיכו אל השלב הבא: בחירת המכללה בה תלמדו. בחירת מוסד הלימודים מושפע מפרמטרים שונים, כאשר מיקום גאוגרפי הוא אחד מהם. גרים בחיפה או בצפון? מכללת אינטלקט אקדמון היא הבחירה הנכונה עבורכם. אנו מציעים מגוון מסלולי לימוד למגוון עובדים ואוכלוסיות בחברה:

  • מועמדים בעלי 12 שנות לימוד – אינכם מחזיקים בתעודת בגרות? אם סיימתם 12 שנות לימוד, יש ביכולתכם למצוא עבודה מרשימה בארגון גדול. בין אם מדובר בקורס מזכירות רפואית או שמא מדובר בקורס הנהלת חשבונות 1 ו-2, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל צוות המכללה ולברר מתי קורסים אלו יפתחו ובאילו שעות הם יתקיימו.
  • חטיבת היי טק – עוקבים בקביעות אחר הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים? מחזיקים בנטייה ריאלית? חטיבת לימודים זו מציעה מסלולי הכשרה מקיפים ומקצועיים בתחום התקשורת, הפיתוח והנדסת התוכנה לצד נושאים רבים אחרים.

 

לפתח קריירה מרשימה

מתעניינים בלימודים גבוהים? למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם מכללת אינטלקט אקדמון. אנו מציעים מגוון קורסים עדכניים ומתקדמים כדוגמת מזכירות רפואית, חשב שכר בכיר, גמול השתלמות ועוד. כל שעלייכם לעשות הוא להתרשם מאתר האינטרנט שלנו והמידע המקיף שהוא כולל ולקבוע עמנו פגישת ייעוץ.