מה חשוב לדעת על קורס חשבי שכר בכירים?

מה חשוב לדעת על קורס חשבי שכר בכירים?

קורס חשבי שכר בכירים

למי מיועד קורס חשבי שכר בכירים? אם מתמטיקה היא הצד החזק שלכם, אתם שמים לב לכל הפרטים – קטנים וגדולים כאחד ומעוניינים להרחיב את ידיעותיכם על מבנה תלוש השכר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מכללת אינטלקט אקדמון. מכללה זו, אשר הוקמה בשנת 1997, צברה לאורך השנים ניסיון ומוניטין גבוהים; אלמנטים המתבססים על צוות הוראה איכותי, מסלולי לימוד מקיפים כמו גם סביבת למידה מתקדמת ונוחה.

 

מסלול הלימודים של חשבי שכר בכירים הינו מרתק. מעוניינים להירשם אליו? ראשית, מומלץ לקרוא את הנקודות הבאות:

  • למי מיועד הקורס: חשב שכר בכיר הינו תפקיד חשוב ומשמעותי בכל ארגון ועסק. וזאת, משום שהוא בונה את תלוש השכר כמו גם נותן מענה למגוון שאלות העוסקות בענייני השכר. בהתאם לכך, קורס זה מיועד לאילו המחזיקים בנטייה ריאלית, לצד היבטים חשובים נוספים.
  • תנאי קבלה: משום שמדובר בקורס מתקדם בתחום חישוב השכר, על המועמדים להחזיק ברקע הנדרש ללימודים אלו. עוסקים כמנהלי חשבונות או פקידי שכר? עובדים בתור מנהלי כוח אדם? כך או כך, מומלץ להגיע עם הבנה בסיסית בתחום הפיננסים. מעבר לכך, על המועמדים להציג תעודה של 12 שנות לימוד.
  • הנושאים הנלמדים בקורס: מטרתו של קורס זה הינה להכשיר את הסטודנטים בכל הקשור לענייני השכר. בהתאם לכך, תחומי הלימוד אותם יעביר צוות ההדרכה כולל את הנושאים הבאים: דיני מס הכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה, בטיוח פנסיוני וכלים לשימוש בתוכנה ממוחשבת המחשבת את השכר ועורכת אותו.
  • תעודה: בסיומן של 115 שעות לימוד אקדמאיות, המשתתפים יבחנו בבחינה עיונית ומעשית. מעבר בבחינות אלו יזכה אותם בתעודה מטעם משרד הכלכלה ותעודה מטעם מכללת אינטלקט אקדמון.

 

מסלולי הכשרה מתקדמים

כל ארגון וחברה מחפשים אחר חשב שכר מומחה; איש מקצוע אשר יידע לערוך את תלוש השכר של העובדים ולהפריש עבורם את הכספים להם הם זכאים בהתאם לחוק. החל מהביטוח הפנסיוני ועד הביטוח הלאומי, אם גם אתם מעוניינים לגלות בקיאות בנושאים אלו, אתם מוזמנים לפנות אל מכללת אינטלקט אקדמון. אנו מציעים מגוון הכשרות מקצועיות המיועדות לעובדים מהמגזר הציבורי, עובדי תעשייה, צבא ומשטרה ועוד.