מגוון קורסים לגמול השתלמות

מגוון קורסים לגמול השתלמות

קורסים לגמול השתלמות

קורסים לגמול השתלמות מיועדים לאילו מבינכם המעוניינים להרחיב את האופקים שלכם, להתקדם בארגון בו אתם עובדים ובמקרים מסוימים אף לבצע הסבה מקצועית לתחום אחר לחלוטין. מעוניינים להשתתף בקורס גמול השתלמות? מוזמנים ליצור קשר עם מכללת אינטלקט אקדמון. מכללה זו מציעה מגוון מסלולים להכשרה מקצועית כמו גם מבחר רחב של קורסים המיועדים לגמול השתלמות.

 

מי מאתנו לא מעוניין לבנות קריירה מרשימה? כדי להגשים יעד זה, יש להתחיל בצעד חשוב ביותר: השתתפות בקורסי גמול השתלמות. קורסים אלו מיועדים למגוון עובדים בחברה הישראלית:

  • אקדמאים – עובדים במערכת החינוך? הנכם עובדי מדינה? אם אתם מחזיקים בתואר ראשון, מסלול גמול השתלמות זה הוא הנתיב המומלץ עבורכם. במילים אחרות, השתתפות קבועה ופעילה בקורסים אלו תעשיר את הידע הכללי שלכם וכמובן – תעניק לכם את הכלים הדרושים לעיסוק היומיומי שלכם במשרד. במקביל לכך, הנכם יכולים להשתתף בקורסים אשר אינם עוסקים באופן ישיר במקצוע שלכם. למה הכוונה? החל מלימודי אנגלית, ניהול זמן וידע ואף פיתוח הקריירה – בזכות קורסים אלו תזכו לכישורים חשובים; כישורים אשר ירחיבו את השקפת עולמכם וישדרגו את עתידכם המקצועי.
  • מנהל שלטון מקומי – העיריות והרשויות המקומיות הן הכתובת לכל בעיה או אי-סדרים המתנהלים ברחובותינו. בשל כך, ובכדי שהנציגים שלנו בארגונים אלו יעניקו שירות מקצועי ואיכותי – תוך פיקוח מלא על התנהלות כל מחלקה ומחלקה ברשויות השונות, מומלץ להשתתף בקורס זה אשר מכללת אינטלקט אקדמון מציעה; קורס הכולל, בין היתר, הקניית מיומנויות ניהול, הכרת המערכת הפנים-ארגונית ועוד.

 

לרכוש ידע לחיים

עובדים בשירות המדינה או במגזר הציבורי? כך או כך, אם ברצונכם להתקדם במקצוע שלכם ולזכות בכישורים ובהטבות ייחודיות, מומלץ לפנות אל אינטלקט אקדמון – המכללה להכשרה מקצועית. הקורסים שאנו מציעים במסגרת גמול ההשתלמות עוסקים, בין היתר, במדעי החברה והטבע, כאשר בסיומם תרכשו ידע לחיים.