לימודי הנהלת חשבונות | מכללת אינטלקט אקדמון בצפון

לרכוש מקצוע בזכות לימודי הנהלת חשבונות

לימודי הנהלת חשבונות

בסיום לימודי הנהלת חשבונות תרכשו מקצוע נדרש ונחשק ביותר. למעשה, כל ארגון וחברה בימינו זקוקים לשירותיו של מנהל חשבונות; איש מקצוע בעל ידע רחב בתחום החשבונאות הפיננסית והממוחשבת כמו גם בתורת המסחר והשוק. סיימתם 12 שנות לימוד? מחזיקים בתעודה של 11 שנות לימוד ועברתם את בחינת הבגרות במתמטיקה? היבטים אלו לצד נטייה ריאלית הם חלק מדרישות הקבלה ללימודי הנהלת חשבונות אותם מציעה מכללת אינטלקט אקדמון.

 

משמעותה של התפתחות אישית הינה שונה עבור כל אחד ואחת מאתנו. אך על דבר אחד ישנה הסכמה מלאה: ידע הם כוח. אכן, לעתים קל מאוד להישאב לשגרת היום-יום העמוסה ולדחות את הלימודים לתקופה אחרת בה יהיה לכם יותר פנאי. עם זאת, ובמקום לחכות למחר, חשוב לתכנן את העתיד עוד היום. למה הכוונה? כדי למצוא את משרת חלומותיכם ואף להתקדם בסולם ההיררכיה בארגון, יהיה עליכם לעבור הכשרות מקצועיות. מחזיקים בנטייה למספרים? נהנים לעשות חישובים בראשכם? לימודים בתחום הנהלת חשבונות הוא המסלול עבורכם.

נושאי הלימוד אשר צוות ההוראה מעביר כוללים, בין היתר, מבוא להנהלת חשבונות, עריכת דוחות, שחזור חשבוניות מס ערך מוסף, פיקדונות לזמן קצר, קופה קטנה, מושגי יסודות בכלכלה, סוגי התאגדויות כמו גם הכנה לבחינה המעשית. בסיום לימודים אלו, הנמשכים כ-285 שעות, תבחנו בבחינה עיונית ומעשית כאחד – כאשר מעבר בבחינות אלו יזכה אתכם בתעודת גמר.

בסיומה של הכשרה זו, עומדות בפניכם מגוון אפשרויות תעסוקה: בין אם מדובר בניהול חשבונות של מוסדות ציבוריים, עיריות, משרדי עורכי דין או חברות היי טק – כל שעליכם להציג הוא ידע ומוטיבציה. העלייה בסולם הדרגות לא ספק תגיע בהקדם.

 

להגיע ליעד הבא עם ההכשרה המתאימה

כל עבודה משמעותית דורשת הכשרה מקצועית, במיוחד כאשר מדובר בניהול חשבונות. כדי להצטרף לשוק העבודה בהקדם עם תעודה מקצועית נחשקת, מומלץ לפנות אל מכללת אינטלקט אקדמון. מכללה זו, המחזיקה במוניטין גבוה משנת 1997, הכשירה למלה מ-23,000 בוגרים לאורך שנות פעילותה. מוזמנים להצטרף לקהילה יוצאת דופן ופורצת דרך.