לימודי פיתוח אפליקציות

לימודי פיתוח אפליקציות

לימודי פיתוח אפליקציות

השתתפות פעילה במסלול לימודי פיתוח אפליקציות יעניק לכם מקצוע נדרש בעולם ההיי טק בישראל. בעלי נטייה טכנית? עלה בראשכם רעיון מהפכני ליישומון? מסלול לימודים זה מיועד לכם! החל מרכישת כלים בתכנות בסיסי, עקרונות הפיתוח בסביבת Android ועד שמירת מידע וניהול העסק בתור מפתחי iOS – אם גם אתם מעוניינים לעסוק כמפתחי אפליקציות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מכללת אינטלקט אקדמון ולהתרשם מהקורסים שהיא מציעה.

 

השתתפות במסלול לימודי פיתוח אפליקציות

מצחיק להיזכר שעד לפני מספר שנים צלצלנו ליקירנו עם טלפון חוגה. כיום, כדי לתקשר עם קרובי המשפחה או החברים, כל שעלינו לעשות הוא להיעזר במכשירי הטלפון החכמים שלנו. לצד יכולות תקשורת מתקדמות, טלפונים אלו מסייעים לנו לבצע מגוון רחב של פעולות: החל מחיפוש אחר תחנת האוטובוס הקרובה, ספירת הצעדים שאנו מבצעים מדי יום לצד מידע חשוב נוסף – בזכות האפליקציות שאנו רוכשים עבור הטלפון שלנו, איכות חיינו משתפרת פלאים.

מעוניינים לפתח אפליקציה אותה תכננתם בראשכם? מעוניינים לעסוק כמפתחי אפליקציות בחברת היי טק או בתי תוכנה? כל שעליכם לעשות הוא להתקבל לקורס מפתחי אפליקציות, להשתתף בשיעורים השונים ולהגיש את הפרויקט המסכם. במקביל לכך, כדי לקבל את הכלים המתקדמים ביותר, מומלץ לפנות אל מכללת אינטלקט אקדמון. אנו מציעים מסלול לימודים רחב היקף הכולל הרצאות פרונטליות, הכשרות מעשיות ותרגולים. מעבר לכך, במידה ותשתתפו ב-80% מהמפגשים של הקורס ותגישו את המטלות השונות של הקורס, תהיו זכאים לקבל תעודת הסמכה של מפתחי אפליקציות; תעודה אשר תאפשר לכם לעסוק במגוון ארגונים – קטנים כגדולים כמפתחים עבור מכשירי מובייל.

 

להשלים פערים – ולהצטרף לעידן הטכנולוגי

כדי להצטרף לעידן הטכנולוגי בו אנו חיים ולהדביק פערים, כל שעלינו לעשות הוא למצוא את ההכשרה המקצועית המתאימה ואת המכללה האיכותית ביותר. מכללת אינטלקט אקדמון מציעה לכם כל זאת – והרבה מעבר לכך. החל מלימודי MDCD – פיתוח יישומי מובייל ועד מסלולים רבים אחרים, אתם מוזמנים להרים אלינו טלפון ולקבוע פגישת ייעוץ.