לזכות במקצוע מבוקש ומכניס עם קורס הנהלת חשבונות 1+2

לזכות במקצוע מבוקש ומכניס עם קורס הנהלת חשבונות 1+2

הנהלת חשובנות

מספרים, ארגון וסדר הם הצד החזק שלכם? רוצים להפוך את היכולות שלכם למקצוע פיננסי מכניס ומבוקש? כדאי לכם להירשם לקורס הנהלת חשבונות 1+2 בסיסי ומתקדם של מכללת אינטלקט אקדמון. הקורס יעניק לכם מקצוע מתגמל הנדרש בכל ארגון וחברה, שיאפשר לכם להתחיל בקריירה ארוכת טווח, רווחית ומצליחה.

 

מקצוע פיננסי מבוקש

אם יש מקצוע שמאז ומעולם היה נדרש בשוק העבודה, זהו ללא ספק תחום הנהלת החשבונות. בעשור האחרון הדבר קיבל משנה תוקף בגין החמרת דרישות רשויות המס לצד שימוש בתוכנות פיננסיות מתקדמות. כפועל יוצא מכך עלה הביקוש לבעלי הסמכה בתחום על ידי גורמים רבים ושונים במשק. לפי נתונים עדכניים עובדים בתחום כמאה אלף אנשים, הזוכים לתנאי העסקה ושכר מצוינים המתחילים בין תשע לחמש אלף ₪ בחודש. לכן, הבחירה בקורס המוצע על ידי מכללה מאושרת ומוערכת מעניקה לבוגרים שלל אפשרויות תעסוקה מתגמלות וארוכות טווח, בכל רחבי הארץ ובכל הענפים והמגזרים.

 

מקצוע מעניין ומגוון

אם אתם אוהבים מספרים, סדר וארגון, עבודה כמנהלי חשבונות תעניק לכם לא רק מקצוע מכניס, אלא גם תחום עיסוק מעניין ומגוון. מדובר למעשה בתחום עם מידה רבה של אחריות, הדורש בין היתר להנפיק חשבוניות, לגבות חובות, להכין משכורות, לשלם לספקים, לתאם פעולות חשבונאיות מול גורמים פיננסים אחרים, ועוד. יתרה מכך, בגין חשיבות ההיבט הפיננסי לעסקים וארגונים, מנהל חשבונות מנוסה מוצא את עצמו לא אחת מעורב בניהול העסק ובקבלת החלטות מהותיות עבורו.

 

הכשרה מקצועית במוסד מוערך

את ההכשרה למקצוע הנהלת חשבונות 1+2 מעניקה המכללה הוותיקה והמוערכת אינטלקט אקדמון עם חטיבה מתקדמת לניהול והייטק האחראית על קורסי הנהלת חשבונות. הכשרה זו מיועדת לכל בעל תעודה של 12 שנות לימוד ומעבר של ראיון קבלה, וגם למי שסיים 11 שנות לימוד בתיכון עם בגרות של לפחות יחידה אחת במתמטיקה. הקורסים עצמם בנויים לפי דרישות משרד הכלכלה ומועברים על ידי צוות מיומן בקבוצות לימוד קטנות עם יחס וליווי אישי לכל תלמיד, ובאווירה נעימה ותומכת.

השיעורים מספקים ידע תיאורטי ומעשי מקיף, שהינו חיוני לקבלת תעודה והסמכה בתחום ולהשתלבות מוצלחת בשוק העבודה. כמו כן, לימודים אלו יספקו בסיס לקורסי המשך מתקדמים בענפי החשבונאות כדוגמת הנהלת חשבונות 3 או חשב שכר בכיר.

 

כל הכלים הנדרשים להשתלבות בשוק העבודה

קורס הנהלת חשבונות בסיסי ומתקדם של מכללת אינטלקט אקדמון יעניק לכם את כל הידע והכלים הנחוצים לשם הצלחה בבחינות ההסמכה והשתלבות בשוק העבודה. הקורס עצמו אורך 320 שעות אקדמיות וחולש על נושאים פיננסיים שונים, ביניהם חשבונאות מעשית ממוחשבת, תורת המסחר והמשק, חשבונאות פיננסית ועוד. הנושאים באים לידי ביטוי בשיעורים כדוגמת עריכת משכורות, מכירת וקניית טובין, דוחות פיננסיים, ניכויי שכר, כרטיסי אשראי, עבודה מול רשויות מקומיות, עריכת חשבונות למפעל וכו'.

לפרטים נוספים על קורס הנהלת חשבונות 1+2 ולביצוע הרשמה, התקשרו לנציגי אינטלקט אקדמון בטלפון 9233*