להתקדם בחיים עם קורס טכנאי סלולר וטאבלט

להתקדם בחיים עם קורס טכנאי סלולר וטאבלט

רוצים להתקדם בחיים? מחפשים קורס מעניין בתחום מבוקש, עם הכנסה נאה והרבה אפשרויות לפיתוח קריירה? כדאי שתשקלו להירשם לקורס טכנאי סלולר וטאבלט המוצע על ידי המכללה המובילה אינטלקט אקדמון.

 

למי כדאי להיות טכנאי סלולר?

מגלים עניין והתלהבות מכל מהדורה חדשה של מכשיר סלולרי? יודעים את המפרט הטכני של כל מכשיר? מכירים את כל האופציות של האנדרואיד החדש? בתוך החבורה שלכם אתם אלו שפותרים תקלות במכשירי סלולר? אם כן, אתם בהחלט מתאימים לקורס טכנאי סלולר שיהפוך את תחום העניין שלכם למקצוע מבוקש ומכניס.

 

למה כדאי להיות טכנאי סלולר?

בעידן שבו אנו חיים, אי אפשר לדמות את המציאות ללא מכשירי סלולר, המשמשים אותנו לשורה ארוכה של משימות. המשימות מתחילות כמובן בביצוע שיחות וממשיכות לניהול יומן, ניווט בכבישים, עריכת קניות, צילום תמונות, צפייה בסרטים, האזנה למוסיקה, משחקי מחשב ועוד. מדובר בתחום שפרץ בעשור האחרון ונראה כעומד להמשיך ולשלוט בזירת התקשורת גם בעתיד, עם עוד פיתוחים ופונקציות המתווספים כל הזמן.

 

כפועל יוצא מכך גובר גם הביקוש עבור טכנאי סלולר מוסמכים. הביקוש צפוי להמשיך ולעלות בעתיד הקרוב והרחוק כאחד. וכמובן, שככול שעולה הביקוש לאנשים מיומנים כך גם אפשרויות העבודה, תנאי התעסוקה והשכר עולים בהתאם.

 

להיות טכנאי סלולר מקצועי

על ידי בחירה בקורס טכנאי סלולר וטאבלט במכללת אינטלקט אקדמון תזכו במסגרת לימודים רצינית ויסודית המספקת תעודת תחזוקה ותיקון מכשירי סמארטפונים וטאבלטים מטעם משרד הכלכלה. התוכנית נבנתה בקפידה כך שתספק בפרק זמן יחסית קצר את כל הידע הפרקטי הנחוץ לעבודה בתחום. היא מיועדת לאפשר לכם להשתלב כאנשי מקצוע מיומנים במעבדות שונות במשק. בנוסף, הקורס מעולה גם למי שמעוניין לפתוח מעבדה עצמאית, עם שיעורים המספקים כלים לפתיחת, תפעול וניהול מוצלח של מעבדה, החל ממילוי טפסים, דרך שירותי לקוחות ועד בחירת מכשור מקצועי לעסק.

 

קורס מקיף ופרקטי

לימודי טכנאות סלולר וטאבלט מוצעים במכללת אינטלקט אקדמון כקורס מקיף ופרקטי המעניק את כל הכלים והידע הנחוצים לעבודה בתחום כשכירים ו/או עצמאים בדרגים א-ד. תנאי הקבלה אינם קשים במיוחד והלימודים עצמם אורכים 232 שעות עיוניות ומעשיות. תכני הלימודים כוללים בין היתר היכרות עם כלי עבודה בעמדת הטכנאי, מבנה מעבדה, שיטת עבודה, המרת אותות, סוגים שונים של תמסורות, שיטות שידור ובטיחות בעבודה.

 

כמו כן, הקורס מכין את התלמידים לדרגי א' ו- ב', בין היתר עם שיעורים בנושאי טכנאות מתקדמת, ביצועי ROOT, מערכות הפעלה של אנדרואיד ו- IOS, עריכת גיבויים, איפוס ושחזור, והתמודדת עם תקלות של תוכנה. בהמשך, בדרגי ג' עד ד' הלימודים יתמקדו בהלחמות עם סל מקצועי של מושגים ושיטות עבודה, למשל הלחמה של נגדים, כבלים, שקעים וסלילים.

 

לפרטים נוספים על קורס טכנאי סלולר וטאבלט במכללת אינטלקט אקדמון, לביצוע הרשמה ולבדיקת עמידה בתנאי הקבלה, התקשרו עכשיו לטלפון 9233*