כל הסיבות להירשם אל פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android /web

כל הסיבות להירשם אל פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android /web

אין ספק כי מערכת אנדרואיד מובילה כיום את הפלטפורמות הסלולריות והמכשירים הניידים ברחבי העולם, עם מאות מיליוני מכשירים שמבוססים על המערכת, ועם עשרות מיליארדי הורדות מחנות גוגל. לכן, מי שנרשם אל קורס פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android /webעושה צעד נכון לרכישת מקצוע מבוקש כעת ובעתיד לבוא.

כמה מילים על האפליקציות לאנדרואיד

מערכת ההפעלה אנדרואיד נקנתה על ידי גוגל לפני כשלוש עשרה שנים ומאז ועד היום היא מושלת בעולם המכשירים הניידים, לצד IOS של חברת אפל. מערכת ההפעלה מגיעה בטלפונים ניידים ובטאבלטים עם כמה אפליקציות מובנות, ומעבר לכך ניתן להוריד אליה – לרוב דרך החנות של גוגל – אפליקציות רבות ומגוונות. תפקידם של יישומים אלו הוא להקל את החיים על המשתמש ולהגביר את ההנאה מהמכשיר, החל באפליקציה לציור, למדיה חברתית, לפנס, לצפייה בכוכבים והרשימה עוד ארוכה מאוד. למעשה, כיום קשה לדמיין את חיינו בלי אפליקציות והדבר בוודאי ימשיך להיות כך גם בעתיד, כאשר בכל יום נכנסות אל החנות הוירטואלית של גוגל מאות ואלפי אפליקציות חדשות, יישומיות, מגניבות ומחכימות.

עקב כך, קיים ביקוש גבוה מאוד למפתחי אפליקציות בסביבת אנדרואיד, בעלי כישורים וידע הולם, וגם בעלי יצירתיות גבוהה. המשמעות היא שמסיימי קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד במכללת אינטלקט אקדמון יכולים ליהנות מהזדמנויות רבות למציאת עבודה והשתלבות בבתי תוכנה, חברות הזנק וכדומה, וכמו כן לפתח אפליקציות באופן עצמאי. אין ספק כי אפליקציה הזוכה לביקוש ולהצלחה מביאה לבעליה גאווה גדולה, וגם רווח כספי, והדרך ליצירתה מלווה ביצירתיות ותחושת הגשמה אישית.

כמה מילים על הקורס

קורס פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android /web מיועד לבעלי רקע בתחום ומקנה לסטודנטים ידע מעשי ותיאורטי נרחב עבור פיתוח יישומים לפלטפורמת אנדרואיד. מדובר בתוכנית עדכנית המקיפה את יסודות העיצוב בממשק המשתמש ויסודות עיצוב גרפי. עם סיום הקורס יהיה בידי הסטודנט הידע הדרוש על מנת לייצר גרפיקה לאפליקציות לסמארטפונים באמצעות התוכנות המובילות בתחום. בין היתר ירכשו הסטודנטים יכולות בתכנות בסיסי, ילמדו את עקרונות הפיתוח, יכירו את סביבת הפיתוח, ישלטו בשפת JAVA, ישלטו בכלי הפיתוח Eclipse וכן ישלטו ב- Android SDKובספריות הנלוות. יש לציין כי הקורס כולל גם פרויקט גמר שכל סטודנט מבצע בליווי המרצה, המתחיל עוד במהלך הקורס על מנת להקנות הבנה מעמיקה יותר של הכלים ושל החומרים הנלמדים. מעבר לכך, על מנת לזכות בתעודת סיום הקורס יש לעבור בחינות בתכנות מונחה עצמים ג'אווה, ובפיתוח אפליקציות מובייל אנדרואיד. העומדים בכל המטלות והבחינות יזכו לקבל תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה: פיתוח אפליקציות מובייל בסביבת Android /web וכן תעודה מטעם מכללת אינטלקט אקדמון.

המעוניינים בפרטים נוספים על תנאי הקבלה או בביצוע הרשמה, מוזמנים להתקשר כעת לנציגי אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.