הצטרפו אל קורס קניינות ורכש!

הצטרפו אל קורס קניינות ורכש!

קניינות

הצטרפו אל קורס קניינות ורכש!

מכללת אינטלקט אקדמון מזמינה אתכם להצטרף לקורס מרתק ועשיר בתכנים, המקנה ידע תיאורטי וכלים מעשיים חשובים לביצוע תהליכי קניינות ורכש בצורה יעילה, חסכונית ומשתלמת. בוגרי הקורס נהנים ממגוון רחב של יתרונות להשתלבות מוצלחת בענפי המשק הישראלי ולהתקדמות לעבר תפקידים אחראיים, מאתגרים ומתגמלים יותר במקומות עבודתם.

 

מדוע כדאי להצטרף?

קורס קניינות ורכש יכול בהחלט להתאים לכם אם אתם מעוניינים להשיג את המטרות שלעיל, ואם אתם עובדים כיום במחלקות רכש, בתחומי לוגיסטיקה ורכש בארגונים וחברות שמספקים שירותים, או בתחום היבוא. בראש ובראשונה, הקורס שנפרש על פני 280 שעות אקדמיות מועבר על ידי מרצים בעלי ניסיון מעשי רב בתחום קניינות ורכש, המלווים כל תלמיד באופן אישי. האווירה בכיתת הלימוד הינה נעימה ותומכת כדי שכל תלמיד יוכל למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בו ולהבין את החומר לעומקו.

 

מעבר לכך, מי שעומד בכל מטלות הקורס ועובר את הבחינה המסכמת יוכל להשתלב בענפים שונים של המשק הישראלי, לרבות השירות הציבורי, הבנקאות, הייטק, בתעשיות השונות ובעולם הרכב, ולהביא עימו לארגון הקיים כלים חיוניים לשיפור ביצועים. יש לציין כי מדובר בתחום תעסוקה הזוכה לתנאים טובים מאוד גם בתחילת הדרך, והתנאים עוד משתפרים ככל שהעובד מקבל הערכה וצובר ותק וניסיון בארגון.

 

מה לומדים בקורס?

קורס קניינות ורכש במכללת אינטלקט אקדמון מתבסס על שיעורים עיוניים, וקיים בו גם דגש נרחב על ההיבט המעשי של העבודה. על תחומי הלימוד המרכזיים נמנים מבוא לקניינות ורכש, סקירת תהליך הרכש, ייזום תהליך הרכש, איתור מקורות הספקה, ניהול משא ומתן, הכנת בקשה להצעת מחיר, הזמנת רכש, רכש מיוחד, מדיניות הרכש, מדדים להערכת ביצועי רכש, ארגון מחלקת הרכש, הכנת בקשה להצעת מחיר, הערכת הצעות ובחירת זוכה, מלאי ולוגיסטיקה, תקשורת והנעת עובדים, ניהול קשר עם ספקים, ועוד. מעבר לכך, קיים בקורס דגש מיוחד על מערכות מידע, תוכנת ERP וטכנולוגיות תומכות, כאשר הידע והתרגול באים לידי ביטוי בפרויקט הגמר אשר כל תלמיד מבצע בליווי צמוד של המרצה.
למידע נוסף על הקורס וביצוע הרשמה התקשרו לנציגי אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.