הצטרפו אל קורס ניהול מלאי ורכש

הצטרפו אל קורס ניהול מלאי ורכש

mangep03

אם יש לכם רקע בתחומי הרכש והלוגיסטיקה אתם בוודאי מכירים את החשיבות הגדולה של ניהול נכון ויעיל של תחום המלאי והרכש. מדובר בתחומים המשפיעים באופן ניכר על תפקודו השוטף של הארגון, על יכולתו לספק מענה מיטבי ללקוחות, לעמוד בלוחות זמנים ובפרויקטים, וכן על שורת הרווח הסופית.

 

קורס ניהול מלאי ורכש במכללת אקדמון שנערך בפיקוח משרד הכלכלה, נבנה על סמך הבנות אלו וניסיון רב בשטח והוראה, ומתוך ראיית החשיבות של בעלי מקצועי מצוינים המעורים בגישות העבודה החדשניות של ימינו. הקורס מאפשר לבוגרים להשתלב בעולם המלאי והרכש ולעשות את הצעדים הבאים לפיתוח קריירה מאתגרת, מעניינת ומתגמלת בתפקידי מפתח בארגונים.

 

מה לומדים במסגרת הקורס?

קורס ניהול מלאי ורכש במכללת אינטלקט אקדמון נפרש על פני 162 שעות אקדמיות. הוא עוסק במגוון רחב של תחומים המועברים בשיעורים על ידי מרצים מנוסים. התחומים הנלמדים כוללים בין היתר ארגון וניהול, ניהול איכות, מיומנויות ניהול, מבוא לרכש ולוגיסטיקה, הגדרת דרישות וטיפול במקורות רכש. זאת בנוסף לנושאים כגון ניהול ואסטרטגיות מו"מ, היבטים משפטיים ברכש, היבטים כלכליים ברכש, רכש וסחר בין לאומי, שרשרת האספקה, הסכמים, אריזה ומשטוח, מדדי ביצועים עיקריים ברכש, יחסים ארגוניים, אתיקה ברכש, סביבת השוק ועוד מגוון נושאים אחרים.

 

מעבר לכך, בקורס מושם דגש על יישומי המחשב ומערכות לוגיסטיות, כאשר פרויקט הגמר מאפשר לשלב את מכלול הנושאים העיוניים והמעשיים שנלמדו. עוד חשוב לציין שבדומה לכל הקורסים הנערכים במכללת אינטלקט אקדמון, גם קורס ניהול מלאי ורכש מתקיים בכיתות לימוד קטנות ובקבוצה אינטימית, דבר המאפשר לכל תלמיד לקבל יחס אישי וקרוב מהמרצה.

 

תרומה משמעותית לארגונים

בוגרי קורס ניהול מלאי ורכש, אשר סיימו את כל המטלות ועמדו בהצלחה בכל הדרישות, יוכלו להשתלב ולהתקדם כאמור לתפקידים מעניינים ואחראיים בעולם הרכש. יתר על כן, הם יביאו אל הארגונים שבהם יעבדו (או כבר עובדים) מגוון איכויות חיוניות. כך למשל, מי שישתלבו בעסקים קטנים יביאו להתייעלות של תהליכי הרכש עם דיוק טוב יותר של ניהול המלאי, חיסכון משמעותי בעלויות הרכש, שיפורים של תהליכים, מוצרים והיבטים טכנולוגיים, ובשורה התחתונה – להגדלת הרווחים. גם בארגונים גדולים מכל מגזרי המשק איכויות אלו יבואו לכדי ביטוי, כאשר עובד בעל הכשרה רלוונטית וידע מקצועי הולם תורם לייעול ולחיסכון בהתנהלות מתזמני אספקות, בקרי רכש, מנהלי תפעול, מזכירות, קניינים, מנהלי כספים וכיוצא בזאת.

 

הרשמה לקורס ניהול מלאי ורכש

הקורס במכללת אינטלקט אקדמון נועד עבור עובדים במחלקות רכש בארגונים תעשייתיים, יבואנים וחברות הנותנות שירות, ולאנשי רכש ולוגיסטיקה המעוניינים לשדרג ולעדכן את ידיעותיהם בתחום המלאי. כמו כן, הקורס מיועד גם לעובדים נעדרי רקע קודם בתחום המעוניינים לעבור הסבה מקצועית, ולכל מי שמעוניין לבנות עתיד מקצועי בעולם הרכש והמלאי.

 

המעוניינים בפרטים נוספים על הקורס ובביצוע הרשמה מוזמנים להתקשר אל מכללת אינטלקט אקדמון בטלפון *9223.