גמול השתלמות לעובדי מדינה בקרית אתא

גמול השתלמות לעובדי מדינה בקרית אתא

גמול השתלמות במכללת אקדמון

ישנם מספר מוסדות אקדמיים באזור הצפון שמציעים קורסים ותוכניות גמול השתלמות לעובדי מדינה, אך המוסדות עצמם נבדלים זה מזה מבחינות שונות. לדוגמא: ישנם הבדלים במספר התלמידים בכל כיתה, ברמת ואיכות ההוראה, בניסיונם המעשי של המרצים, באווירה השוררת במוסד האקדמי, ובהתנהלות הכללית של חטיבותיו. היבטים אלו משפיעים באופן מהותי על בחירתו של העובד או המנהל, שמטבע הדברים רוצה ליהנות מקורס מעניין, מאווירה נעימה ותומכת, ומהתנהלות מאורגנת ומסודרת לחלוטין של המוסד.

 

דוגמא למוסד מצטיין

מכללת אינטלקט אקדמון מהווה דוגמא למוסד איכותי עבור קורסי גמול השתלמות לעובדי מדינה בקריית אתא ובצפון בכלל. מדובר במכללה השוכנת בצומת קריית אתא ומקיימת שיתופי פעולה עם מגוון רחב של ארגונים גדולים במשק וגופים ציבוריים. בין היתר, בקורסי המכללה משתתפים עובדים של חברת מקורות, חברת החשמל, בזק, צה"ל ותעשיות ביטחוניות, ועוד מאות משתתפים הנמנים על עובדי רשויות מקומיות. המוניטין המצוין לו זוכה המכללה כבר יותר משמונה עשרה שנים נובע מהקפדה בלתי מתפשרת על איכות ההוראה, תכני קורסים עדכניים המותאמים לדרישות המשק ולשינויים טכנולוגיים ותרבותיים, ולרמה גבוהה במיוחד של התנהלות ארגונית. למעשה, החטיבה הייעודית במכללת אינטלקט אקדמון שאחראית על תכנון ויישום הקורסים לעובדי מדינה וגמול השתלמות, נבחרה כמצטיינת מטעם משרד החינוך בדגש על איכות הוראה ומנהל תקין. על כן, המכללה מהווה כתובת אמינה ורצינית ליותר מ- 1,200 משתתפי קורסים אלו מדי שנה, הנהנים מביטחון מוחלט ברמת ההכשרות וביצוען על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

 

באילו קורסי גמול השתלמות ניתן לבחור

כפי שאמרנו, ישנה שורה ארוכה מאוד של קורסי גמול השתלמות המוצעים לבחירה אישית, בין אם מדובר בהעשרה, פיתוח כישורים, הרחבת המיומנויות והידע, או הקניית כלים מקצועיים להתפתחות בקריירה ובארגון. בין היתר, ניתן להצטרף לקורסי גמול השתלמות לדירוג המנהלי כגון אינטליגנציה רגשית, אינטואיציה ושיפור הזיכרון, היסטוריה של המזרח התיכון, חשיבה יצירתית, טיפול בפניות הציבור, ניהול זמן, וכדומה. בנוסף, קיימים קורסי גמול השתלמות לטכנאים, הנדסאים ומהנדסים, כגון ניהול ידע בארגונים, עדכון טכנולוגי, מאגרי מידע ומיפוי, יישומי מחשב, ניהול פרויקטים, אנגלית, אסרטיביות, לחץ ושחיקה, ועוד. כל הקורסים הללו ועוד עשרות רבות מתקיימים במכללת אינטלקט אקדמון, באמצעות חטיבה ייעודית המטפלת באופן אישי בכל משתתף.

 

לפרטים נוספים, פנו אל מכללת אינטלקט אקדמון ב- *9233