בוגרים מספרים

בוגרים מספרים

מעשינו הרבים הינם פירות של התמדה ליווי והשקעה הבאים מתוך שליחות לעזרתו של כל אדם המעוניין להתפתח מקצועית

בוגרים מספרים

יונתן חדד, בוגר קורס טכנאי סלולר
הגעתי דרך "מרכז הצעירים קרית ים". בתור אחד שלא אוהב כל כך ללמוד התלבטתי לאיזה מקצוע ללכת ושיעניין אותי. עינב יועצת הלימודים המליצה לי על קורס טכנאי סלולר. בהתחלה היה לי חששות שלא אצליח להשתלב וכיום אני מודה לה על מה שבחרתי. בזכות נדב טובול המרצה המקצועי בקורס אני משתלב יפה עם ציונים גבוהים במבחנים. תודה לצוות היועצים ובמיוחד לעינב שהייתה שם בשבילי לאורך כל הדרך גם שצצו להם קשיים.

דביר פורת (בת 13) וגלעד פורת (בן 10), ילדי הפלא של קורס פיתוח אפליקציות
הילדים גדלו לתוך סביבה טכנולוגית וממוחשבת אני כאיש IT בחברת היי טק, זיהיתי את הפוטנציאל הגלום בהם, לאחר שהצליחו לתכנת רובוט החלטתי לשלוח אותם לקורס. הילדים הגיעו למכללת אינטלקט אקדמון למבדקי התאמה מקיפים וכיום הם בשלבי סיום מכינת שפת C שבסיומה יחלו את הפיתוח לאנדרואיד ול- IOS, אני מודה לצוות היועצים והמרצים על היחס האישי והאדיב ועזרתם בקידום הילדים.

ארז שלוש – בוגר קורס הדרכה והטמעת מערכות ERP-SAP
לתלמידים המתבלטים-למה כדאי לבחור במכללה זו. מנקודת מבטו של בוגר. הגעתי למכללה לאחר שהות ארוכה בחו"ל ואחרי שני תארים בתחום הלוגיסטיקה קיבלתי הכוונה המקצועית ע"י צוות היועצים בניהולו של שחר בר נתן שידע לבנות מערך לימוד שתואם את השכלתי , ניסיוני לצד התאמה לתחום שתאם את רצוני להשתלב ב SAP. המכלול שבין הבחירה במקום הנכון,המרצים והסיוע בהכוונה תעסוקתית גם בסיום הלימודים לצד קשר רציף עם הבוגרים מהווים נדבך חשוב בבחירת מקצוע לחיים. מיותר לציין את סבר הפנים והנכונות לסייע בכל דבר של ענבל ואדוה.

אביטל, בת 28
תמיד ידעתי שאני רוצה לעבוד עם ילדים קטנים והתלבטתי בין לימודי מטפלות לסייעות. לאחר התלבטות החלטתי להגיע לפגישת ייעוץ באקדמון וקיבלתי פגישת ייעוץ מקצועית ועניינית ונרשמתי לקורס מטפלות סוג 1. הקורס מועבר בצורה עניינית עם המרצות המעולות שרה ואפרת שגורמת לי להיות מחוברת אישית. אני ממליצה בחום לכל מי שמתעניין בתחום הילדים ללמוד במכללת אינטלקט אקדמון בקורס מטפלות. בברכה אביטל גל.

יעל טופורק – בוגרת קורס הדרכה והטמעת מערכות ERP-SAP
ברצוני להודות לצוות המכללה על השירות הנפלא והמסור, על המקצועיות, על היחס האישי ועל הגמישות שהפגנתם במהלך לימודיי בקורס ניהול והטמעת מערכת SAP-ERP. נרשמתי לקורס במכללת נס בעקבות המלצות חמות שקיבלתי מאנשים שסיימו את לימודיהם במכללה ואני רוצה לציין את התרשמותי מרמתם הגבוהה של המרצים שהעניקו לנו המון ידע מעשי ותיאורטי והציגו לנו תמונה רחבה של המקצוע הנלמד ושילובו בשוק העבודה. כמו כן, חשוב לציין את היחס החם והרצון הרב לעזור להצלחתנו משחר בר נתן, מנהל השיווק והמכירות של המכללה, אשר תמיד ניסה ללכת לקראתנו ולהיות מותאם לצרכנו. מעבר לכך אני רוצה להביע הערכה עמוקה ליועצות המכללה המקסימות, ענבל דבלה ואדווה לוי, היושבות בכניסה לסניף ומשמשות כמראה הייצוגית של המכללה. הן תמיד מוכנות לעזור ועושות את עבודתן בחיוך. המשיכו את עבודתכם הפורה, אשמח לשיתוף פעולה איתכם גם בעתיד

ליאור מזרחי-רפא"ל צח איתי-רפא"ל – בוגרי קורס QA
הננו סטודנטים במכללה מתחילת שנת 2010 בקורסים : הטמעת מערכות SAP, בדיקות מערכות SAP ו-QA . כאשר היינו בתחילת דרכינו ונזקקנו להכוונה מקצועית,אוזן קשבת ומעל הכול יחס אישי,נתקלנו בדמותו של מר שחר בר-נתן ,מנהל השיווק של המכללה. המקצועיות ,הידע הנרחב והניסיון העצום ,אותו הפגין שחר לאורך כל השיחה,העניקה לנו את ההרגשה שהגענו למקום אותו חיפשנו ולא מצאנו באף מכללה אחרת בה ביקרנו קודם,גם במסגרת קורסים והשתלמויות רבות מטעם מקום עבודתנו ובכלל.תכני הקורס המקצועיים היו גבוהים ומעמיקים, צוות המורים שנבחר על ידי המכללה להרצות בקורס היה מקצועי ביותר, רובם ככולם אנשים מהשורה הראשונה, מובילים בתחומם. אין ספק כי מהבחינה המקצועית קיבלנו את הידע, המידע והכלים להכשרת צעדינו בתחום.אך לא זו בלבד. מעבר להעשרה המקצועית האיכותית, הערך המוסף שקיבלנו ממורי המכללה והעומדים בראשה, היו חשובים לעין ערוך אף מהערך המקצועי. בנוסף ליחס האישי החם, זמינות המרצים והצוות מעבר לשעות הלימוד, סיוע בלימודים לאלו שהתקשו ,תוספת הזמן מעבר לשעות הלימוד לאלו שהחסירו לימודים. מענה על כל שאלה ושאלה לכל אחד מהתלמידים אם באמצעות האינטרנט, או הטלפון, כמעט בכל שעה על ידי כל אחד מאנשי הצוות,כל מרצה ומרצה בהתאם לתפישת עולמה של המכללה וערכיה, אותם היא חרטה על דגלה. הסטודנטים לא נתפסו כלקוחות משלמים שבאו להעשיר את קופתה של המכללה, אלא כהון אנושי ראוי שיש להשקיע בו את המיטב הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה הערכית. אפילו פינת הכיבוד שדאגתם לנו- תרמה להרגשה שכאן חושבים בעומק ובאהבה עלינו הסטודנטים- על כך יבואו עליכם השפע והברכה.ואיך אפשר שלא לציין את הגברת לוי אדווה , על ההקשבה, היחס המדהים, זמינות תמידית והבנה לסימפטיות האין סופית, שתרמה רבות לאווירה החיובית במכללה ולמעורבות האישית לסייע לכל תלמיד ותלמיד. – תבורכי. מאיתנו, בכבוד רב ובהערכה גדולה.

רביע בסיס – בוגר קורס QA
לשחר וצוות המכללה שלום,תודה לכם על היחס החם לו קיבלתו, והנה מילת תודה: כהשתחררתי מהצבא ( לאחר פרק זמן די ארוך ), התעניינתי בלימודי מקצוע כקריירה לאחר שירותי הצבאי,חיפשתי מכללה באזור הצפון משהו קרוב לבית ,עברתי מס' מכללות ובסוף כשפניתי אליכם,קיבלתי יחס חם וליווי אישי מהרגע שנרשמתי והמשיך גם אחרי סיום הלימודים. צוות המכללה ובראשותם שחר נרתם וליווה אותי למציאת עבודה בתחום ואף כיוון אותי בצורה אישית וספציפית.ובזכות זאת, היום אני עובד בתחום הבדיקות בחברת Qualitest . היחס החם והמקצועי שקיבלתי מהמרצים הביא אותי להיות מוכן ובטוח, וכבר בראיון הראשון התרשמו לטובה וסמנו אותי להמשך.ולכן, ממליץ בחום לכל אלו המתלבטים או אלו העורכים השוואת להתחיל ללמוד במכללת אינטלקט אקדמון. רביע בסיס

שרון בן מוחה – בוגר קורס SEO קידום אתרים
לכל מאן דבעי ! כשמסתכלים על הדף הזה הוא פתאום נראה כל כך ריק בשביל להכיל את כמות ההערכה והתודה שאני חש כלפיך מר שחר ממכללת "אינטלקט אקדמון". ברצוני להביע במכתב זה את מלוא הערכתי למכללת "אינטלקט אקדמון" שאותה אתה מייצג. ולמדתי בה ניהול והטמעת SAP החיים הם אוניברסיטה אחת גדולה ולכל אורכם אנחנו לא מפסיקים ללמוד בחודשים האחרונים למדנו רבות ורכשנו לנו ידע שעתיד להיות משמעותי ביותר וכולנו מקווים שבאמת ניקח אותו למקומות הנכונים. הלימודים היו מקיפים מצוות מרצים שלא יסולא מפז. מצוות מזכירות מרשים שדאג שהלימודים יהיו נוחים, וההודעות מהצוות ולצוות המרצים יזרמו ברמה, ללא כל שהות . כמוכן אציין כי מר נהוראי הוא אחד המנהלים היותר טובים והוגנים שדאג במישרין ועקיפין לכל סטודנט וסטודנט.

גאולה הרשקו – מנהלת משאבי אנוש קורן טק טכנולוגיות
ברצוני להודות לך על הטיפול המהיר והמצוין בבקשתינו לבצע הדרכה בשפת C++ לקבוצה של 15 מפתחים תוך זמן קצר ובתאריכים ספציפיים . זוהי הפעם הראשונה שבה פנינו אליכם, לאחר שלא קיבלנו מענה מתאים מחברות ההדרכה הוותיקות שלנו, תוך מס' ימים מצומצם ארגנת כיתה ומרצה מצוינת שהעבירה את החומר הנדרש בצורה הטובה ביותר. כל הארגון לווה ביחס אדיב וסבלנות לכל שאלה/בקשה וזמינות מיידית שלך לכל טלפון שלנו. אני בטוחה כי ההדרכה הזו הינה התחלה של שיתוף פעולה ואשמח לפנות אליך לגבי כל קורס/הדרכה שאנו נבקש לקבל בעתיד.